Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vitalijus Kuzborskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vitalijus Kuzborskis, dar kitaip transkribuojant - Vitalij Kuzborskij (rus. Виталий Кузборский) - anoksai mokytojas, kuriuo džiaugiasi tokia Sofijos Kovalevskajos mokykla, nes tasai organizuoja kažkokį tai klubą, pavadintą kaip Ekstremitas, o paskui ima ir išaiškėja, kad iš to klubo moksleiviai vežiojami kažkur į Rusiją, kur vyksta kažkokios karinės stovyklos, pavadintos Sojuz.

Tai už tas karines stovyklas Vitalijus Kuzborskis buvo ir padėką gavęs iš anokio regioninio visuomeninio tėvynės (Rusijos) gynėjų judėjimo (rus. Региональное общественное движение поддержки защитников Родины «Доблесть Отечества»), nes matyt tėvynė aišku kad ne Lietuva, o Rusija, o ir ginti ją labai reikia, nes matyt gal Lietuva ją užpulti ruošiasi. Nes juk visi žinome, kad Rusiją jau užpuolė ir Gruzija, ir Ukraina.

Trumpai tariant, štai kokių puikių visuomenės veikėjų esama Lietuvoje.