Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vilija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai taip Restoranas "Vilija" atrodė maždaug kokiais gal 1992 ar tai kokiais tai panašiais metais.

Vilija - toksai restoranas kadaise buvo Kaune, labai mėgstamas Daktarų grupuotės. Tai sako, buvęs tenai kartą toksai susišaudymas, kur mažai kas liko gyvas, bet ir nepaisant to, nušautų nusikaltėlių sėbrams tai nuotaikos negadino, tad šie ir paskui vis švęsdavo. Galų gale, kai Henrikas Daktaras buvo pasodintas, restorano reikalai pasuko žemyn ir paskui jau Vilija ir užsilenkė. Praėjus daugeliui metų, ilgai dar stovėjo Vilijos griuvėsiai, kol galų gale buvo nugriauti ir jų vietoje pastatyta berods Rimi parduotuvė.

Tarp labiau žinančių, šita vieta buvo dar žinoma kitu pavadinimu - "Willula", "Villula" arba tiesiog "Vilula". Tiesa, dar ir kitų pavadinimų čia netyčia painiojosi kažkaip ne į temą - pvz., kokia tai "Paloma" ir dar ten kažkas. Gerai žinantys gandai pasakodavo, kad kartais naktį, o kartais ir dieną tame pačiame restorane, ūkinėse patalpose, daktariniai banditai mušdavo, kankindavo ir kai kada ir nužudydavo kai kuriuos jiems neįtikusius verslininkus ar banditus. Kūnai čia pat būdavo supakuojami, o paskui ir išvežami kažkur į miškus, kur ir užkasami.

Išoriškai negraži, Vilija buvo prikimšta pigaus posh viduje, todėl darė įspūdį nusikalstamų gaujų nariams, juoba ir prie jų charakterio derinosi. Nekrentanti išorė leido jaustis užsimaskavusiems (nesvarbu, kad visas Kaunas ir netgi visa Lietuva žinojo), o viduje atrodė, kad baisiausia prabanga.

Bene garsiausias įvykis - kad 1993 metų spalio 7 rytą Vilijoje buvo nušauti penki daktarų gaujos nariai, kurie gėrė, atrodo, tenai dar nuo vakaro. Paskui taip niekas ir nesugebėjo išsiaiškinti, kas tenai tuos banditus nušovė. Liko tiktai tiek informacijos, kad du ėjo per patalpas ir šaudė visus mafukus, kuriuos rado, o paskui dar ir granatą įmetė, išeidami - kad neliktų gyvų. Vienok Henrikas Daktaras, kuris irgi buvo tuo metu, kaip tai laimingo atsitiktinumo dėka buvo kažkur išėjęs - gal į tualetą, tai išgirdęs, kas vyksta, ropomis spruko ir pabėgo per užpakalines duris, taip ir liko nenušautas. Paskui užpuolikai dingo ir niekas taip ir neišsiaiškino, kas tenai buvo tokie.

Vėlesniais laikais buvo tenai dar visokių laidų filmavimų, per kurias berods, kaip kalbėta, ir Remigijus Daškevičius pirmus kartus pasirodė, o šiaip tai tos laidos užstrigo žiūrovams tuo, kad jas vedė Arūnas Valinskas ir laidos buvo iš viktorinos žanro, bet štai salėje esantys publikos atstovai atsakinėdavo taip neįsivaizduojamai bukai ir nesąmoningai, kad visus, televizorių žiūrinčius, apimdavo svetimgėda.

O dar šitas restoranas pagarsėjo tuo, kad savo asmeniniam tūsui mafukai buvo užsisakę netgi Boney M grupę, kuri čia atvažiavo dainuoti. O dar kitą kartą pagarsėjo restoranas kokiais tai gandais, kad Džordana Butkutė smarkiai gavo mušti kumščiais per veidą nuo paties Henriko Daktaro - gal dėl to, kad šiam dainavimas nepatiko, o gal dėl to, kad kažkaip kitaip neįtiko.

Tai štai toksai buvo restoranas "Vilija".