Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rimi

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Rimi - tai anoks prekybcentris, tiksliau, prekybcentrių kontora, kaip kokia Maksima ar Norfa, bet užsieninė, kaip kokia Iki. Tik jei Iki priklauso kažkokiems prancūzams, tai Rimi - berods kažkokiems švedams. Ilgą laiką Rimi vaizdavosi, kad jie kokybiškesnes prekes duoda, nei kokia Maksima, ale bet visi žino, kad tai melas: vat kartą prisiskaitėme apie kenksmingus maisto priedus ir ieškojome dešros be E, ar bent jau kokios nors be gliutamato, tai nei vienos tokios Rimi nesuradome, o užtat suradome tokią Norfoje, taip kad žinokit, kur einate!

Rimi - Rimini

O dar, Rimi klaikiai visus užkniso su savo prekių lentynose kaitaliojimais: ateini į parduotuvę ir nerandi to, ką norėjai nusipirkti, tai turi vietoj 5 minučių praklaidžioti pusę valandos, kol surandi kažką. Nes debilavota Rimi vadovybė mat sugalvoja, kad mokyklinės prekės turi būti prie daržovių, o vaikų maistas - prie šunų maisto. Užtat kitą kartą, prieš eidamas į Rimi, gerai pagalvoji, ar verta. Ir tada eini į Maksimą ar Norfą. O dar vieną kartą Rimi susipyko su Kraftu ir nustojo pardavinėti Jacobs kavą, tai tada išvis nustojom į Rimi eiti.

O dar, Rimi yra viena iš tų debilavotų parduotuvių, kur kainas specialiai padidina, kad už jas paskui duotų lipdukus visokiems šūdams. Tai daugelis apsigauna ir galvoja, kad šitaip įsigys gerą daiktą, pradeda rinkti tuos lipdukus. O paskui kai paskaičiuoja, tai paaiškėja, kad sumokėjo daug daugiau, nei vertėjo, o tokį pat daiktą daugybę kartų pigiau galėjo Gariūnuose nusipirkti.

O dar kažkada buvo toks EKO, katras į šitą Rimi ir išvirto...