Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Džordana Butkutė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Lietuviškos estrados legenda, grupės Dinamika solistė, sukūrusi savitą atlikimo bei sceninio įvaizdžio stilių, nuo Atgimimo laikų ištisos kartos Pop dievaitė, ne tik berniukams, bet ir Megaitėms... buvo dar anoks "Impulsas", bet niekas to neprisimena ir niekam tai neįdomu, tad neturim ką ir papasakoti...

Gražiausias Džordanos Butkutės albumas

Ji tapo vienu ryškiausių Nepriklausomybės laikų scenos sekso simbolių - kiekvienas save gerbiantis bičas savo Vosmiorkėj, ar Deviatkėj turėdavo bent po dvi Džordanos Butkutės kastetes ir plyšaudavo josios dainas garsiai kaimuose bei laukuose. Retos Diskotekos apsieidavo be kokių penkų Butkutės dainų, o tai ir sukdavosi kartais Dinamikos kasetės ištisai per vakarus...

Džordanos Butkutės - Žvaigždės - gyvenimas gausus posūkių ir užnešimų, absoliučių anšlagų koncertuose, tamsių dėmių, nuopolių ir vilties bei atkaklumo. Vyrai su Butkute ilgai neištveria, nes, turbūt, pamato, kokia ji didi ir neeilinė asmenybė.

Tai čia per kažkokį renginį, guli girta ant scenos ir dainuoja iš fonogramos...

Bėgant laikui vis dažniau išgirstame apie dažnėjančius Butkutės nuopolius alkoholizmo liūnan, tai kai kas jau ją vadina lietuviškąją Amy Winehouse... Štai ir sklando kalbos apie tai, kad vis labiau verta į jos koncertus nuveit, nes anoji prisigėrus tokius cirkus kelia, kad ilgam prisiminsi, ir pinigų nebūna gaila!

Kiti gi dar šneka, esą šioji plastinėmis operacijomis bando prisivyt Maiklą Džeksoną, bet vis pinigų neužtenka, tai skolintojai jau teismais grąsina...