Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rusijos pravoslavų cerkvė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Nepaaiškinama kombinacija. Arba gal ir visai paaiškinama kombinacija.
Kažkoksai Rusijos pravoslavų cerkvės popas naciškai saliutuoja kartu su viena iš žinomiausių rusofašistų organizacijų - DPNI. Atkreipkite dėmesį ir į plikį šalia popo: jis akivaizdžiai apsikirpęs ir apsiskutęs taip, kad būtų panašus į Leniną - tame yra visa dialektinio materializmo priešybių kova ir vienybė: komunistai, cerkvė ir naciai vieningoje kovoje už šventąją Rusiją
Kai kuriems žmogėnams Josifas Stalinas jau tapo religiniu simboliu. Žiū, greitai ir Lietuvoje dar ims protestuoti, kad kokia nors religinė laisvė persekiojama per tuos stalinizmo draudimus.
Parašyk SMS mokamu numeriu ir už tave pasimels
Kartą netgi skafandrą sugalvojo sukurti Roskosmos agentūra, kai parėjo kalbos kad į kosmosą skris popas kažkoks. Paskui buvo kalbos, kad čia tik pajuokavo kažkas, bet kaip tai labai jau įtikinamai
Čia tai jau be komentarų, nes užrašas "Šlovė didžiąjam Spaliui" kalba už save. Nuotrauka iš tų laikų, kai valdė Brežnevas
Kažkoksai popas čia dvasingai žvelgia į dvasingą švento Stalino ikoną
O čia Gegužės 1 demonstracija Rusijoje, Novosibirske - štai taip viskas šiais laikais ten vyksta

Rusijos pravoslavų cerkvė arba sutrumpintai RPC (svarbu nepainioti su pačiu pravoslavų tikėjimu) - su Rusijos valdžia giliai susijusi menamai religinė organizacija. Užsiima tikybiniais reikalais, tačiau jau ir pačioje Rusijoje garsėja absurdiškai nesąmoningais ir politizuotais veiksmais, nukreiptais tik į tai, kad kuo labiau valdžią palaikyti. Na, dar taip pat garsėja visokiais absurdiškais ritualais ir kitais papročiais, primenančiais kažkokį absurdą.

Reikia pasakyti, kad tie absurdai kažkaip nepasitaiko Lietuvos pravoslavų tarpe, o ir šiaip kažkaip vis nelabai siejasi su tikėjimu, tad matyt čia skirtumai visai ne su tikėjimu susiję, o grynai tik su Rusijos specifika ir tai šaliai būdinga organizacine veikla.

Pačioje gi Rusijoje santrumpa RPC naudojama labai įdomiai - tenykščiai kaščenitai jau senokai yra atradę ligą, vadinamą "galvos smegenų RPC" (rus. "РПЦ головного мозга") arba dar dažniau tai išvis GPC, kas reiškia galvos smegenų pravoslaviją (rus. "православие головного мозга" arba "ПГМ").

Turint omeny ir keistumus, ir dar iš sovietmečio prisimenamas sąsajas tarp Rusijos pravoslavų cerkvės ir kompartijos bei netgi KGB, o ir dabartines sąsajas su Vladimiru Putinu bei išvis netgi visokiais istoriniais bei dabartiniais rusofašistais, vargu ar verta abejoti, kad toji RPC skleidžia ganėtinai nemalonius ideologinius dalykus.

O kita vertus, gal tai ir nėra labai keista, jei prisiminsime, kad po smarkaus komunistų vykdyto išdaužymo, Rusijos pravoslavų cerkvę 1943 metais kone iš tuščios vietos vėl sukūrė Josifas Stalinas[1], tai paskui visa RPC vadovybė vis rašinėdavo jam visokius pagarbinimus, o ir naujaisiais laikais gi bandė išvis šventuoju paskelbti - mažesnėse probincijos cerkvėse jau pilna ikonų su Stalinu.


Rusijos pravoslavų cerkvės veikla

Nagi štai jums tokia nuostabybė, apie kurią nesusidūrusiems ir patikėti būtų sunku - vidury Maskvos esančiame vienuolyne aptiktas viešnamis[2]. Aišku, paskui aiškinta, esą tenai viešbutis ir ne tų savininkų, bet apie bordelius gi žinome - ir tos pačios Pussy Riot ne šiaip sau kokioje tai bordelinėje cerkvėje protestavo. Ir ne šiaip sau jos buvo užčiauptos, kai jas už tai 2012 metų rugpjūčio 17 dieną nuteisė kalėjimu. Tiesa, kadangi skandalas dėl viešnamio nerimo, tai galų gale valdžia paskelbė, kad Rusų stačiatikių bažnyčia čia ne prie ko, o viešnamis tik kaip tai netyčia ir todėl jau uždarytas ir visi nubausti.

O vat kitas atvejis - buvo koksai tai branduolinių tyrimų institutas, susikūrė jo pagrindu kažkoksai tai specializuotas branduolinių tyrimų universitetas, o paskui gavo sąlygą - norit finansavimo, reiškia turite turėti pravoslavijos mokymus. Taigi branduoliniame universitete dabar yra pravoslavybės katedra[3].

Arba va koksai atvejis - važiavo moteriškės kažkur, iššoko joms pusprotis į kelią, vos avarijos nepadarė. Tos bandė kažką šnekėt - gavo į snukį, užsidirbo ten kokius tai fanarus ir smegenų sutrenkimus. Nes tam, kad žinotų, jog popas gatvėje visada teisus ir jei neteisus, tai jos į snukį gaus[4].

Arba štai koksai tai blogeris kartą parašė, kad per daug jau už valdiškus pinigus visur visokių cerkvių stato ir šiaip tie popai siautėja nevaldomai[5]. Tai aišku, iškart į teismus ir pasidarė nusikaltėlis. Čia aišku mes suprantame, kad Pipedija ir taip jau kažkur Rusijoje yra nelegali ir uždrausta, taip kad mums poxui, nes mūsų jie visvien tenai nematys, tai neuždarys. Bet tam blogeriui tai teko į užsienį bėgt.

Arba dar geriau - štai kartą sugalvojo krikštyjimą kokiame tai prūde popai daryti vidury žiemos, įšoko žmogėnas į eketę ir nuskendo. Nu ir kas, jeigu nuskendo vos pakrikštytas - taigi užtat pakrikštytas, o popai tai čia netgi niekuo dėti gal, nes jisai pats nusiskandino[6].

Negalvokite, kad tie nuskendimai pavieniai, nes tais pat metais ir kitas atvejis buvo, vos po kokios savaitės - kažkokią moteriškę panašiai krikštydami irgi paskandino, tiksliau ji matyt irgi pati nusiskandino[7]. Jei po internetus paieškosite, tai dar daug kitų panašių netyčinio pravoslaviško numirimo atvejų surasite.

Čia pradėjom rinkti visokius faktus, bet paskui užsipisom, nes pernelyg jau daug to visokio brudo - skandalai po skandalų. Ir nuotraukų pilna visokių, kurios nelabai suprantamai atrodančios, nes primena kažkokius laukinius.

Čia mes aišku nenorime pasakyti, kad kokia nors religija yra blogesnė, bet kad visgi turėkite omeny faktus, nes jei mes ir nusišnekam kažkaip, tai faktai gal nenusišnekės.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.