Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rugpjūčio 24

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Rugpjūčio 24" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rugpjūčio 24 - tai mėnesio Rugpjūčio diena, kuri yra žymima skaičiumi 24. Tasai skaičius yra iš dviejų skaitmenų, taip kad jau ne skaitmuo, o skaičius.

Rugpjūčio 24 diena dažniausiai būna kartą per metus, Rugpjūčio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Rugpjūčio 23 ir prieš Rugpjūčio 25 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 79 metais išsiveržė Vezuvijus, kuris užpylė pelenais Pompėją ir dar kelis miestus. Užtat šiais laikais, kai tie miestai atkasti, tai paaiškėjo, kad jie visi pilni pornografinių freskų ir buvo panašesni į miesto didumo viešnamius, nei į šiaip kokias gyvenvietes.
  • O štai 1857 metais įvyko pirmoji pasaulyje pasaulinė Krizė, dar žinoma, kaip 1857 panika.
  • 1949 metais įsigaliojo NATO, kuris tapo išsigelbėjimu pusei Europos, kur Josifas Stalinas ruošėsi surengt kažkokią revoliuciją.
  • 1995 metais šią dieną Microsoft išleido Windows 95 sistemą. Pirmas šios sistemos variantas turėjo tokį nesuvokiamą kiekį bugų, kad dalis vartotojų paskui grįžo prie senų Windows 3 variantų. Bet Microsoft gana greitai bugus taisė, tad po kiek laiko Windows 95 pasidarė visai nebloga, darbui tinkama operacinė sistema. Ir svarbiausia - būtent šioje sistemoje atsirado Start mygtukas!
  • 1996 metais Microsoft išleido pirmą realiai darbingą ir ne per daug tragiškai kimbančią Windows 95 versiją, plačiau žinomą, kaip OSR2. Šioji, savo ruožtu, ir toliau buvo taisoma, tad po truputį ilgainiui gerėjo.
  • 1998 metais pradėti naudoti pirmi implantai su RFID, tąsyk tik Didžiojoje Britanijoje, bet ilgainiui ir daug plačiau.


Dar apie Rugpjūčio 24

Yra ir daugiau mėnesių, kur būna 24 diena. Štai tokių mėnesių dienų sąrašas: