Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Romas Adomavičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Romas Adomavičius, dvasingas veidas ir dora valdžia
Romas Adomavičius, pasirengęs skrydžiui į aukštas politikos padanges. Tik ar nebus pamiršęs kokio tai parašiuto?

Romas Adomavičius - anoks Vilniaus vicemeras, socdemas. Kažkas čia sakė, kad vagis ir apgavikas, bet įrodymų taigi nėra, tai vadinasi kad melas ir netiesa, o išties gi geras žmogus.

Vis tampa kokiu nors pavaduotoju vis kokiam nors Vilniaus merui, nes matyt geras darbuotojas labai, o tai yra gerai, kai geri žmonės vertinami.

Dar be to ir su transportu glaudžiai susipažinęs, ir kažkokiai transporto kontorai direktoriavęs, ir Linava jam nesvetima, taip kad puikiai pagelbės Vilniui pagerinti transporto paslaugas, įvesti elektroninį bilietą, atpiginti bilietukus nuo 2 iki 2,5 ar gal net ir 3,5 ar daugiau litų, o vardan greitesnio susisiekimo ir platesnių transporto paslaugų panaikins gal ir mikrobusus, kurie neleidžia žmonės nuvažiuot kur reikia. Gi vėliau teko pripažinti kad tie bilietėliai buvo visiška žlugta.

Upd. O jau mikrobusų dalį panaikino, štai jau džiaugiasi daugybė Vilniaus gyventojų, kad nėra 2 maršruto ir dėl to važiuoti į darbą žymiai patogiau.

Upd. Geriausia paskutinė naujiena prieš Seimo rinkimus - poną Romą papakavo STT su kuklia pakišėle kaip tais susijusia su Vilniaus vandenimis, bet tai juk netiesa, nes ten tik šiaip 30 tūkstančių buvo kišenpinigių kažkokių.


Romo Adomavičiaus biografija

Romas Adomavičius - aktyvus komjaunimo narys, 1978 tapo LLKJS antruoju sekretoriumi, tobiš komsomolo antru žmogum Ignalinos rajone, kur ir visas Sniečkus aka Visaginas buvo, taip kad figūra nevaikiško dydžio nuo jaunų dienų. Greitai patapo ir pirmuoju sekretoriumi, kitaip tariant viso rajono komsomolo vadeiva, kuo ir išbuvo iki pat 1984 metų.

O štai jau 1984 buvo pasiųstas studijuoti į partškolą pačiame Leningrade, katrą baigęs, tapo Kapsuko aka Marijampolės kompartijos komiteto skyriaus vedėju, o paskui ir pirmuoju sekretoriumi, katruo ir buvo pakolei ta LKP nepradėjo byrėt gabalais dėl viso Sąjūdžio ir Atgimimo.

Užtat jau 1991 Romas Adomavičius tapo LDDP nariu, o jau 2001 prasimušė į LSDP aukštumas Vilniuje, taip kad per šitos partijos reikalus pakliūna vis ir į Vilniaus miesto tarybą.

Vienok už nuopelnus Tarybų Lietuvai Romas Adomavičius dar 1982 tapo Ignalinos darbo žmonių deputatų tarybos deputatu, o paskui, jau Nepriklausomybei beldžiant į langus - ir Marijampolės miesto darbo žmonių deputatų tarybos deputatu ir taip toliau.

Todėl Pipedija čia vienareikšmiai taria: nusipelnęs žmogus, patirties turi dar iš LTSR, kai buvo tikra gerovė, taip kad tikrai gerai dirba Lietuvai, nes juk negali liaudies žmonių deputatas padaryti blogų darbų.