Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Referendumas prieš Visagino atominę aliektrinę

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 600px-Radiation warning symbol.svg.png 
Šis puslapis yra radioaktyvus!
Nepasiduokite panikai. Ramiai uždarykite naršyklę. Kreipkitės į artimiausią medicinos įstaigą.

Referendumas prieš Visagino atominę aliektrinę - tai toksai referendumas, įvyksiantis 2012 metų spalio 14 dieną kartu su Seimo rinkimais. Jame neabejotinai dalyvaus visi Lietuvos žmonės ir tars aiškų NE! tautos skurdinimo politikai ir varguolių skriaudimui. Pipedija vienareikšmiai skatina savo skaitytojus balsuoti teisingai, nes kitaip rusai nesugebės Kaliningrado srityje ir Baltarusijoje pastatyti atominių aliektrinių ir pateikti Lietuvai daug pigios aliektros!. Jei skaitai skelbk šią žinią visiems visiems visiems, skatink pilietiškumą ir nepakantumą tautos niekintojams! Balsuok "PRIEŠ!", o "TEIP!" sakyk visoms partijoms kurios sako "NE!"

Pagrindiniai motyvai, kodėl būtina sakyti "NE!" šiai Kubiliaus ir Sekmoko aferai:

  • Visagino atominėje aliektrinėje gaminama aliektra bus labai brangi, kur kas brangesnė nei bus pagaminama Rusijoje. Netikit? Pateikite skaičius! Kiek kainuos aliektra 2020 metais? Negalite tiksliai pasakyti? Tai nėra apie ką čia kalbėti! Klausiat, o iš kur žinote kad Rusijoje aliektra bus pigiau gaminama? Na negudraukite čia... tai jūs skaičius pateikite, o mes patikrinsime ir sukritikuosime. Vienok prie ruso buvo geriau, ir aliektra 4 kapeikas kainavo tai netgi briedžiui aišku kad ne 40 centų tai. Be to faktas yra aiškus - Rusijoje ir cigaretės, ir šnapsas, ir soliarka pigiau
  • Visagino atominėje aliektrinė kainuos labai brangiai, tad neliks biudžete pinigų ir nekils pensijos bei socialinės išmokos, ir dar bus prasiskolinta Amerikos ir Japonijos bankams, ir dėl to, kad nebus paimtos Bobutės paskolos lietuviško kapitalo bankuose Lietuva neteks labai daug pajamų mokesčio pajamų ir palūkanų.

Šitąjį galima dar aptarti su sąlyga, kad aliektrinės statybą finansuos Pipedijos bankas.

Atominių aliektrinių bandymai on-line režimu Rusijoje parodė, kad jų aliektrinės yra labai atsparios ir sugriūna tik nuo labai stipraus poveikio. Tai ne koks Japoniškas šūdas, katras sproginėja nuo kiekvieno cunamio


Upd. Referendumas kaip ir turjo būti buvo nepalankus visokiems atomo puosėlėtojams, o naująjai kaalicijai padidino otkato dydį - nesvarbu iš ko jį gaus - iš ten Panosonikų ar iš Gazprom su Achema. O varguolis ir toliau liks bybį čiulpti sau ir kitiems į kelnes pridėjęs.