Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Džastinas Byberis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Justin Bieber visame gražume, kokį jį taip labai mėgsta visokios jo fanės

Justinas Bieberis (iš angl. Justin Bieber), lietuviškai taisyklingai Džastinas Byberis - kažkoks ten kanadiečių genties "geriausias" berniukas, pasirodęs labai jau "simpatiškas".

Pasaulį 2012 apskriejo žinia, kad Justin Bieber - tai 7 pagal populiarumą pasaulio moteris visuose internetuose. Tik septinta Google paieškose, nes aplenkė ją visa krūva visokių žvaigždių, bet interneto moterų sąrašas tenai buvo puikus ir neabejotinas, todėl čia negalime nieko paneigti. Aname sąraše Justin Bieber aplenkė tokias žvaigždes, kaip Avril Lavigne ir Paris Hilton, tačiau jį patį smarkiai aplenkė Madonna, Lady Gaga, Beyonce, Rihanna ir Britney Spears.

Vienok į jokius populiariausių ir žinomiausių vyrų sąrašus Justin Bieber nei karto nepakliuvo.


Kažkokios neaiškios istorijos apie Justiną Bieberį

Vieną dieną, jį Usheris pastebėjo youtubeje ir jo gyvenimas visiškai pasikeitė. Jo gerbėjos pamačiusios jį spiegia, yra tokių, kurios byberio nepažysta ir sako, kad myli jį, apskritai jos visiškai neturi muzikinio skonio, yra durnos ir apsisnarglėjusios. Jei koks nors normalus bachuras pasako, kad byberis lopas ir tt... jo snarglės gerbėjos pradeda sakyti, jog visi kurie varo ant byberio pavydi jam. Nor geriau būti bomžu, negu tokiu snargliu su nemutavusiu balsu. Mažasis transseksualas paverte 90% pasaulio mergytes beprotėmis.

Paskui nežinia kas darosi, justinas byberis rodo jį per TV kodėl rodo? Lopas jisai.

Less known facts about Justin Bieber

 • In Lithuanian surname of Justin Bieber is pronounced like "bi:ber", that means "dicker", like in word bybys (penis). So, that's true Biebers surname ethimology, and the fact he is a Lithuanian!
 • Justin Bieber takes estrogen pills to be as sexy as woman like Britney Spears.
 • Justin Bieber is ranked as seventh between most popular women in the internets.
 • Also Justin Bieber has removed his left testicle
 • Sometimes he molests his fans
 • Justin Bieber is hermaphrodite and also has syphilis
 • Rumours say he impregnated his mother
 • And the recent news claim that Justin Bieber converted to scientology
 • And the last thing: Justin Bieber is the only son of Lady Gaga!


Justin Bieber fanių klasifikavimas

Justin Bieber fanės liaudyje vadinamos byberfanėmis, nes tai atspindi visą esmę. Šiuo metu yra 3 byberfanių rūšys:

 • Megėja - parpasta mergyte, kuri jį tiesiog mėgsta;
 • Fanė - durnelė, kuri prisideda prie kitų panašių dibilių;
 • Diinė - Didžiausia JB fanė, kuri dėl jo neteko proto.

Kaip atpažinti malalietkes Džastino Byberio fanes

Taigi labai paprastai - jei visiška dibilė malalietkė - tai ir abejot neverta, kad bus Džastino Byberio fanė. Pagal tai ir galima atpažinti. Koks sąryšis yra tarp to, kad dibilėms malalietkėms patinka Džastinas Byberis - iki šiol nesuprantama ir nepaaiškinama.

Visą 100% jo fanių sudaro būtent mokyklinio amžiaus mergaitės nuo 11 iki 15 metu amžiaus (vadinamosios malalietkos). Tai vienintelė auditorija, kuri mėgsta jo taip vadinamą "muziką". Nors realiai toji taip vadinama muzika yra nevadintina tokiu žodžiu, nes muzikos požymių ten nėra, o Jungtinėse Valstijose ta kakfonija net vadinama "ear rape" (ausų prievartavimas). Pačios didžiausios šio mažamečio transvestito fanės vadina save "beliebers" (nuo zodzio "believe" - "tikėti". Artimiausias lietuviškas vertimas būtų "tikintieji į Byberį (pyderą)".

Dar apie šitą straipsnį

 • Taigi šitas straipsnis apie Džastiną Byberį patapo labiausiai vandalizuotu Pipedijos straipsniumi ever, netgi aplenkęs Supermamas šmaikštašiknes. Taip kad čia matomai neblogai teisybės parašėm, kad vandalai kažkokie taip eina.


Debilavotos Byberio fanės kaltina Pipediją išmatomis

 • Na taip pat norėčiau pridurti , kad tikrai nėra lygis žeminti daug kartų už jus (kas tai kūrė) protingesnį , talentingesnį bei gražesnį tiek vidum , tiek išorę žmogų . Na gal mano šis išsireiškimas ganėtinai tesiog ,,apvarantis , bet taip pat nemalonu ir man skaityti apie mano mėgstamą atlikėją tokias nesąmones ....


Dar žr.