Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bybys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Bibys)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Bybys arba pimpalas - lytinis organas, dešra, pailgas falas, ilgio matuoklis, linksmakotis, pojūčių teikėjas, vyriškas turtas, pasididžiavimas, gaidelis, moterų džiaugsmas, šventas pagalėlis, vaisingumo taurė, stebuklų lazdelė, galų gale byrka ir daug kitų epitetų. Apie pimpalus labai daug rašo Pedivikija, tai vienas iš dalykų, kuriais anoji garsėja - dar ir nuotraukų originalių prideda.

Bene populiariausias su bybiu susijęs užsiėmimas - tai čiulpti bybį. Beje, kaip parodė Clinton-Lewinsky skandalas - čiulpti bybį nėra seksas, taip kad visiems galima!

O dar kitas plačiai apie bybį žinomas faktas yra tai, kad jo priešingybė - tai pyzda. Kodėl čia taip, gerai nesuprantam. Galimai dėl to, kad pimpalas kišamas ten...

Japoniška bybių klasifikavimo lentelė

Klasifikacija

Daugeliu atvejų bandoma bybius suklasifikuoti, pvz., pagal ilgį, storį, formą ir t. t. Tačiau praktikoje žinoma, kad klasifikacija yra tik viena: bybys arba stovi, arba nestovi. Kitos klasifikacijos yra absurdiškos ir jas taiko tik tie, kam nestovi.

Na, dar kartais būna, kad klasifikuoja pimpalus į tikrus ir į dirbtinius - pastarieji vadinami dildomis. Vienok mes šita klasifikacija nelabai tikime, nes siūlome rinktis natūralų produktą.

Kai kuriose šalyse pimpalai yra tokie populiarūs, kad šiuo žodžiu užvadina netgi mašinas

Panaudojimas

Dažniausiai naudojamas apšėrimui, pasiuntimui, taip pat - bybienei. Retkarčiais pimpalai naudojami dar ir dauginimuisi, t. y., pistis. Būna dar ir dirbtiniai bybiai, o tobuliausia jų rūšis - vibratorius. Bet šitie jau naudojami visai kitokiems dalykams ir tai gėdinga, kad Pipedija apie tai rašo.

O jei kas dar nesupratote, tai paaiškiname aiškiai: taip, pimpalas kišamas ten!

Vidutinis pimpalo dydis

Problematika

Vidutinis pimpalo dydis - ta problema, kuri dirbtinai keliama ir eskaluojama visokiose masinės informacijos priemonėse. Pvz., dažna senmergė, pimpalo nemačiusi nei sykio gyvenime, jį įsivaizduoja kaip kokį monstrišką aparatą ir kliedi apie pimpalus, kurių dydis kokie nors 18 ar dar daugiau centimetrų. Ir, žinoma, peza apie tokius pimpalus spaudoje. Dar kiti kliedėtojai rengia pseudomokslinius tyrimus apie tai, koksai gi vis tik yra vidutinis pimpalo dydis. Ir paskui skelbia vidurkius, kažkodėl pamiršdami pasakyti, kad "matavo" pimpalus tiesiog prašydami į anoniminės apklausos anketą įrašyti savo pimpalo dydį (kaip manote, kiek smarkiai "pasididina" pimpalą vidutinis apklausiamasis?).

Reali situacija

Mokslininkams giliai pofig, kokio dydžio yra vidutinis pimpalas. Bet fiziologiškai žinoma, kad vidutinis putės gylis tesiekia vos 7-8 centimetrai, tad bet koks didesnis pimpalas atsiremia į putės dugną ir žeidžia gimdą. Kadangi sekso metu pimpalas įkišamas ne pilnai, o tik iš dalies, praktiškai optimalus pimpalo dydis siekia apie 10-13 centimetrų. Ir tie nedaugelis tyrimų, kai būdavo bandoma matuoti pimpalus, rodo, kad būtent toks vidutinis pimpalo dydis ir yra. Tuo tarpu smarkiai didesnių pimpalų savininkai negauna pistis, nes moterims jie nepriimtini (koks gi malonumas, kai pimpalas plėšo gimdą). Jau nekalbant apie tai, kad vyro organizme esančio kraujo kiekio pilnavertiškai pakanka ne daugiau, kaip 15-17 cm pimpalo eregavimui (t. y., didesnių pimpalų savininkai kenčia nuo elementaraus nestovėjimo).

Pimpalų didinimo propaganda

Pimpalų didinimo propagandą vykdo spameriai. Propagandos tikslas - parduoti visokį mėšlą dibilams. Tam yra atvirai krušamas protas. Pvz., gauna durnelis laišką su pezalais apie tai, kad vidutinis pimpalas yra 16 cm, pasimatuoja savo pimpalą - ogi mažesnis, tik 13 cm! Ir ką daro - ogi perka visokį šūdą, skirtą pimpalo padidinimui. Paskui dar neurozėmis visokiomis apserga ir išvis tampa impotentu. Ir tada perka dar daugiau tokio pat šūdo. Čia panašiai, kaip boboms su visokiais liesėjimais, kur anoreksikėmis tampa, prisižiūrėjusios šūdinų žurnalų ir prisigalvojusios, kad reikia sverti ne daugiau, kaip 40 kilogramų.

Taip jau išeina, kad dideliu pimpalu girtis - tas pats, kas girtis didelėm ausim, ar nosim...

Populiarūs posakiai

 • Bybis tau
 • Apšerti bybiais
 • Ko čia mekeni kaip sliekbybis? (nepainioti su sliekas)
 • Pasiųsti ant bybio
 • Čiulpk bybį
 • Bybį tau į kairę akį
 • Jaučiu savo bybiu - gerai nebus
 • Kad tau bybys nudžiūtų
 • Pakočioti ant bybio
 • Bybis gaunas
 • Bybis žino (sutrumpintai - bbz)
 • Dėjau bybį
 • Atrodai kaip bybianosė (nepainioti su kiaulianosė)
 • Ko čia bybinėji be darbo?
 • Eik tu naxuj (neteiktinas posakis)
 • Ko stovi kaip bybys?
 • Nebestovi man bybys
 • Žaidi kaip Mikas_Bybys

Įdomu

 • Gūglas dažniausiai suranda Pipediją pagal frazę "pimpalas vikipedija"
 • Rusijos kalbonacių oberšturmbanfiurerė N. Vavilova informavo[1], kad žodžio "bybys" atitikmuo, žymusai žodis iš trijų raidžių, katras žinomas visam pasauliui ir suprantamas be vertimo net Afrikoje, t. y. ХУЙ - pašalinamas iš rusų kalbos žodynų, kaip žodis parazitas, vartojamas be sąsajų su kontekstu. Išbraukiami iš rusų kalbos žodynų ir visi kiti iš šio žodžio sudaryti žodeliai, kaip antai «охyенно», «хyёво», «нихyя себе». Ačiū Dievui, kad pas mus demokratija ir mūsų "bybys" lieka su mumis. Beje, kad jau rusams to žodžio nebereikia, tai gal jau galima jį įtraukti į lietuvių kalbos žodynus? Juk mūsuose jis irgi populiarus ir dabar tai nebėra svetimybė, t. y. kitos kalbos žodis!

Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.