Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Čiulpti bybį

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Čiulpti bybį - taigi puikus malonumas ir tam, kuriam čiulpia, ir neretai čiulpikei, nes daugeliui panų irgi tai patinka. Kitaip tariant, oralinis seksas, nes daug geriau, kai pimpalas būna kišamas į burną, negu kad pimpalas kišamas ten, kur geriau jums nežinoti. Be to, oralinis seksas dar ir tą turi pliusą, kad nuo jo dažniausiai nekyla koks nors nepageidautinas nėštumas, taip kad nekyla ir problemos.

Aišku, kiti čia prisimena, kad yra ir dar kitas, visai atvirkščias ir priešingas bybio čiulpimui veiksmas - laižyti pyzdą. Tai anas irgi malonumo neretai teikia abiems pusėms.

Pipedija ta proga jums dar papildomai primena, kad galima čiulpti ne tik bybį, bet ir kokį nors kitą falinį simbolį ar išvis nefališkai atrodantį daiktą, pvz., kokį nors saldainį.


Bybio čiulpimo homoseksualai

Visų gėjų bei Lietuvos politikų gerai žinoma pramoga – čiulpti bybį. Šiame procese, taip vadinamas „čiulpikas“ įdeda savo partnerio, „davėjo“, sau į burnelę, po to pradeda tą brangenybę čiulpti. Šiame procese čiulpikas tai pat įmanomai staugia, o davėjo pimpalą gali pradėti masturbuoti, kad dešrytė būtų su majonezu.

Kažkodėl taip jau gaunasi pagal kai kuriuos, kad jei bybį čiulpia moteris, tai jau gerai, o jei bybį čiulpia vyras - tai kažkodėl nieko gero. Tai čia tik kai kurių nuomonė, nes kai kurie sako priešingai.

Pipedija yra už tradicines vertybes, neduokime bybio čiulpti vyrams!


Bybio čiulpimo skandalai

Bendrai tai ilgą laiką daugelis galvojo, kad čiulpti bybį - tai normalus oralinis seksas, dar žinomas ir iš 69 numerio, tai ko čia stebėtis. Vienok 1998 metais kilęs Clinton-Lewinsky skandalas parodė, kad pasirodo, čiulpti bybį nėra nei joksai seksas, nei jokie seksualiniai santykiai, todėl nesiskaito. Šitaip gi sakė patsai Bill Clinton, tikras JAV prezidentas, o taigi jis negalėjo meluot!

Mes čia negalim skųstis, kad skandalas praėjo pro šalį, nes kiekvienas žmogus atsakingas už save - jei negavai pačiulpti, tai pats kaltas ar pati kalta!


Žinomi čiulpikai ir čiulpikės

Čia oficialiai kol kas tik vieną gal žinom, nors gal ir ne vieną išties: