Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Baltijos kelias pagal pipediją

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 553px-Cap2.jpg  Siekiant, kad straipsnis atrodytų rimtesnis ir moksliškesnis, jame pridėta daug ilgų tarptautinių žodžių
Jei manote, kad protingų tarptautinių žodžių čia per mažai, spauskite redaguoti ir įrašykite dar kelis savo nuožiūra. Geriausiai tinka lotyniški ir graikiški.
Baltijos kelias.jpg

Baltijos kelias – mat 595 km, o gal net 650 km ilgio susikibusių įvairaus gimio žmogėnų grandinė, neva 1989 m. rugpjūčio 23 d., minint gi 50-ąsias Homo sovieticus pakto, mat panaikinusio populistinių valstybėlių žodžio laisvės, o gal net laisvių nepriklausomybę, metines, sustojusi idant pajungti visų trijų šalių sostines – Vilnių ir dar kažkokias ten dvi.

Neretai šis fintas esą esą įvardinamas, kaip pati akcija (mat net ne Maximos, o paties Fluxo), ne tik pribloškusi visą pasaulį, bet išties moraliai Cenzūruota pačią SSRS vadovybę bei komunistus visame gražume.

Kaip tasai vyko

Tai kai kurie žmonės į kelią rinktis pradėjo neva dar likus pusei paros iki jo, o taipgi kai kurie atvyko dar išvakarėse. Rinkosi visi, norėdami parodyti visam pasauliui, visame gražume, kad neva ekskrementalistinės šalys - okupuotos, tačiau neduoda net po pusės šimtmečio. Fleimo kiekiai buvo tokie dideli, kad mat tarp Vilniaus ir Kauno? vienu metu susidarė tai tai 100 km kamštis.

Baltijos keliuką tipo organizavo Lietuvos persitvarkymo sąjūdis, liaudies frontai. Tai jau netgi įtrauktas į Ginesų rekordus kaip ilgiausia suartėjusių žmonių grandinė.

Panašius fintus (akcijas) buvo kaipgi bandyta rengti dar kelerius metukus, bet netikėtai jų gražumas nugeso. Netgi kurti kažkokie ten tipo filmukai dokumentiniai, bet, deja, ir tie nepadėjo.

Tačiau taipgi 2009 m. kažkokia organizacija, ar kooperatyvas UNESCO sukišo kelią (600 km ilgio kelią!) į sąrašą, sakė pasaulio, bet visko gali būti, kad Baltijos kelias tasai Baltijos kelias pateko ir į kitus sąrašus.

Kita

Baltijos kelias pagal rimtasnukius faktopedus