Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Algimantas Kliunka

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Algimantas Kliunka

Algimantas Kliunka ne ko kito, o paties Henytės vadinamas Miuleriu[1], nesgi ne kas kitas, o jisai pasodino ilgai Kauną terorizavusį nusikalstamos gaujos vadą, seniai užsibuvęs prokuroras, vienų labai giriamas, gi kitų sakomas, kaip esą prikišęs nagus netgi prie (ne)sąmoningai neištirtos Medininkų bylos.

Taip vat net sako ne kas kitas, ogi pačios garsiosios Lietuvos žinios: "Tyrimams vadovaujantis Lietuvos prokuroras A.Kliunka tąsyk iš T.Šerno parodymų atvirai šaipėsi, žeisdamas liudininko orumą ir neigdamas jo žodžių vertę. I.Gorbanį paleido, kaip anksčiau S.Parfionovą, nors šis tikrai turėjo būti teisiamas bent už įsiveržimą ir teroristinį smurtavimą"[2]

Laiko ratas sukasi ir šiai dienai kai kurie Lietuvos pipedai ir pipedės leipsta juokais klausydami Algimanto Kliunkos paaiškinimų ir išvedžiojimų apie "savižudžius" Ūsą, ar Kedį[3], taip kaip pats ans esą kažkada šaipėsi ir tyčiojosi iš Tomo Šerno parodymų. Solidaus amžiaus ponui trūkčiojantis balsas ir drebančios rankos, katras matė daugelis, kai buvo skaitomas sovietmečiu dvelkiantis Anonimo laiškas, palaikantis oficialias versijas, netinka prie veido. Gi dar keisčiau atrodo nesuprantamas ryšys, susiejęs prokurorą ir su skandalinga Eglės Kusaitės byla[4] [5].

Gi dar įsiminė daugeliui Algimantas Kliunka, kai skaitė drebančiomis rankomis ir trūkčiojančiu balsu anokią anoniminę zapyskę, neaišku iš kur gautą, lyg kokiu sovietmečiu, kai liaudies balsas būdavo taip pateikiamas. Gi paskui net ir rimti žurnalistai taip rašė: "Baigdamas bylos faktų dėstymą A.Kliunka perskaitė, anot jo, sąmojingos pilietės iš Joniškio laišką, kuriame smerkiamas D.Kedys ir jo dukrą prie namų saugantys protestuotojai. "Tai nieko neturi su politikavimu", - paklaustas, kam šį laišką skaitė, atsakė prokuroras", o tai paskum netgi kilo klausimai, ar čia kokios prezumpcijos nėra pažeistos[6]. Gandai gi visokie pasakoja netgi esą nebeturi kito pasirinkimo, kaip tik ginti kažikokius bendrus Rossijos ФСБ[7], jos menamo filialo Lietuvoje VSD ir prokuratūros interesus, kur tradiciškai nuo neatmenamų ir atmenamų laikų visokių kedofilų puolama pedofilija esą tik šantažo priemonė. Tai paskvilis, noras įžeisti ir pažeminti. Kažkada žmones iš vienos redakcijos A.Kliunka geranoriškai įsileido į savo darbo kabinetą, jie jį fotografavo, o dabar kažkas piktybiškai naudojasi ta nuotrauka. Be to, atrinkinėja ir sintezuoja visokias internetines šiukšles.

Pipedija griežtai atsiriboja nuo visokių ten neaiškių sąryšių ir meta šitą reikalą vanagams - Tomui Čyvui, Valdui Vasiliauskui ir kitiems.

Prokuroro Algimanto Kliunkos pabaiga

Prokurorą Algimantą Kliunką apspinduliavo psichotronais taip, kad paskui prisikliunkino jis taip, kad net su pareigūnais teko gi reikalų apturėti ir baigėsi kaip prokuroras savo noru tapdamas tiesiog Algimantu Kliunka[8].


Kliunka kliunkina šiltą karvės pienelį. Bet su eks-prokuroru Kliunka tai regis nieko bendro neturi.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.