Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aleksandr Sacharuk

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Aleksand Sacharuk

Aleksandras Sacharukas - anksčiau buvo seimūnas, o dabar gi jau lyg ir nebe, nes nebeišrinktas. Taip kad seniai buvęs garsenybe, o paskui tapęs negarsiu, dabar jau niekam ir nebeįdomiu gal, todėl čia ir straipsnis neatnaujintas gal ir dešimtmetį, o gal ir daugiau, tai taip gal viską ir palikime, nes tegul sau žmogus gyvena ir nieko nebeprisimena...


Tas Trakų Mentas, operas ir sambistas, bet dabar - Seimūnas, tai ir jam vieta Pipedijoj!


Mentas - Politikas

internetuose skaitome, kad Seimo Operatyvinės veikos kontrolės komisijos pirminykas rinko medžiagą apie TPP narius ir jau anksčiau buvo "nepageidaujamas" Valinsko. Pridurtina, kad pastarojo skyrimas tos komisijos vadu kai kuriuose Departamentuose sukėlė šurmulio, nes tai pasirodė keistoka, nors ir aukštais pasiekimais buvo vertinamas tas pareigūnas...

Taigi vat ir gaunasi, kad Arūnas Valinskas atstatydintas buvo ne be Sacharuko pagalbos. Tik vat, kai aiškino, kad Valius su Daktarais bendrauja, tai paaiškėjo, kad tas daktarinis tam pačiam vakarėlį buvo, nes su Šalūga prisistatė, kaip Sacharuko draugai...

Ir dar ar tik ponas Aleksandr Sacharuk nebus pirmasis per apkaltą pašalintas seimūnas ir ne pirmasis buvęs mentas, kuriam teko didelė garbė susipažinti su baudžiamuoju kodeksu iš vidaus. Mat, kaip teigia informuoti šaltiniai, Seimo tualete rado Lino Karaliaus seimūno pažymėjimą, ir, prieš tai jį nušluostęs, nutarė pabandyti ar nepavyks jamgi prabalsuoti už poną Ezopą. Ir taip pabandęs 11 kartų buvo nustebęs kad visus kartus pavyko. Bet ir atsitik tu mat taip, kad tuo metu Linas Karalius su transvestitais kažkur tailanduose tvirkinosi. Tai štai jums ir prašom - Seimas grasinasi apkalta, o Raimondas Petrauskas‎ jamgi bylą nori iškelti baudžiamąją. Vat kiek daug kainuoja nekaltas smalsumas. Kur kas daugiau nei nekaltas tvirkinimas.

Taigi Konstitucijos dvasia Sacharukui nebuvo maloni ir ji nusprendė, kad jiedu kartu su Linu Karaliumi ją baisiai įžeidė, ir dėl to Seimas čiagi turės balsuoti už jų pašalinimą iš tautos išrinktųjų gretų, arba užsimenama, kadjie patys galėtų tai padaryti neeikvojant mokesčių mokėtojų pinigėlių [1]. Taigi, ar išgirsime Sacharuko šauksmą Neatsistatydinsiu ir viskas?

Upd. Taigi kad panašu kad bus Neatsistatydinsiu ir viskas, tik ne taip banaliai ištartas vadinasi[2]

Per apkaltą seime, šlapimui kalus per smegenis, Aleksandr Sacharuk priveblėjo[3] visokių įdomių minčių. Antai: "Šitos trijulės, kuriuos aš įvardinau prieš tai, nu aš sakyčiau, jeigu palyginimui tai Henrikas Daktaras yra šventasis prieš juos." Ogi ta, taip Sacharuk mylima, trijulė yra Virgis Valentinavičius, Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė. Taipogi jisai pasigyrė, kad vardan Lietuvos ir po kulkom ir po peiliais lindo.

Taigi, Seimui pagalvojus ir nusprendus, Sacharukui nusišypsojo laimė, ir matai šį sykį vidinis šauksmas "Neatsistatydinsiu ir viskas" kaip ir pasiteisino. Taigi, bet darbo užmokestis dar porai metų kaip ir garantuotas. Ne taip kaip jojo koriešui Linui Karaliui.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.