The Legend of Zelda Tears of the Kingdom

 Mario moneta.png  The Legend of Zelda Tears of the Kingdom yra žaidimas, įvertintas Pipedijos Gameland'o.
Mes garantuojame kokybišką ir aiškų įvertinimą be jokių naxui ir makaronų kabinimų!

Niekam neįdomu, ką išties veikia Linkas ir kaip galėjo prapulti Zelda, bo ne tai tai šituose geimuose yra svarbiausia... Geriau palikim tą istoriją kitam kartui. Svarbiausia - šitas žaidimas neturi pabaigos, ir gali jį žaisti visą amžinybę.


Čia aprašomas kompiuterinis žaidimas
The Legend of Zelda Tears of the Kingdom
Zelda totk pradzia.png
Gamintojas:
Nintendo
Leidėjas:
Nintendo
Platforma:
Nintendo Switch
Išleidimo data:
2023/05/12
Žanras:
nuotykiai
Kalba:
anglų bei kelios kitos kalbos (yra ir rusų!)
Žaidėjai:
1
Tinklalapis:
neaišku ar turi

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom irba kartais vadinamas kaip TotK (liet. Karalystės ašaros) - jau 28-as žaidimas Zeldos serijoje. Ale gi kitaip nei Breath of the Wild, čia pasaulis dar labiau išplėstas over nine thousand kartų, ir, negana to, dar pridėta visokių salų jūroje ir danguje. Išties, kitaip nei pirmtakas , šitas žaidimas yra dauk geresnis - geresnė grafika, daugiau laisvės, visokios paslaptys pridėtos ir taip toliau. Žodžiu, bus ir ką pasimėgauti, ir ką paveikti.

Linkas dabar įgauna naujų galių - vietoj jo rankos atsiranda kažkokia neaiški robotizuota Zonai ranka, su katra galima judinti belenkokius daiktus, o taip pat juos iškelti iš žemės. Tai dabar jau Linkui nebereikia lakstyti po niekur ir ieškoti kažkokių papildomų aparatų, nes Linkas jau turi savo prietaisą!

Skirtumai tarp TotK ir Breath of the Wild

 
Tipiškas atvejis - vaikštai per kokį nors slėnį, ale tave pamato kažkokie šlykštūs Bokoblinai (tokios pseudokiaulės, pavaizduotos nuotraukoj ryža ir sidabrine spalvomis) pradeda pulti (nepuola, jei turi Majoros kaukę ir jų nemuši), tai tai čia jau tenka rinktis - ar kautis, ar bėgti, nes Bokoblinai duos Linkui į kaulus taip, kad maža nepasirodys, ir dar pagąsdins visokiais jumpscare, tai jau savaime aišku - death brigade visame gražume...

Skirtumų visų nevardysim, ale galim pasakyt tokius:

  • Linko pradinė apranga yra mėlyna Breath of The Wild'e, bet žalia TotK'e, ir negana to, vietoj įprastos aprangos jisai užsivilkęs kažkokią maikę (būtent ji ir yra žalia) kaip jaunas Linkas Ocarinoje.
  • Breath of the Wild'e žaidimas prasideda kažkokiame bokšte ant žemės, kai tuo tarpu TotK'e jis prasideda kažkokioje dangaus saloje.
  • Breath of the Wild'e Linkas savo plaukus kažkodėl yra susirišęs į kaselę (tipo no-gender, nors mes tikrai matome, ant kiek no-gender), nors TotK'e tokių bajerių jau tikrai nėra. Nors netiesa, TotK'e susiradus kažkokį dalyką tai irgi galima pakeisti, kad Linko plaukai būtų su kasele, o po to visada sugrąžinti atgal.
  • TotK'e yra tokia įdomybė: Linkas visada žiūri žemyn, jei jis stovi ant kokio nors statinio ar uolos krašto - taip Breath of the Wild'e nėra


Dar yra daugiau skirtumų, bet juos vėliau išvardysim.

Pipedijos recenzija

 
Dar iš priešų - čia toksai Moblinas, kursai panašus į nesakysime, ką. Gal dar klausiat - o tai kas ten per kažkokios raudonos juostos? Tai čia išties yra ne tai gliukas, ne tai išvis schizofrenija - realiai jos atsirado dėl to, kad šitasna Moblinas buvo užkrėstas kažkokia užkrėtimo liga nuo Ganondorfo čiulpimo (tiksliau sakant, nuo spermos), tai todėl ir atsirado tos juostos. Bet dėka jų Moblinas kažkodėl tampa stipresnis, nors ir atrodo kaip ALD-52 apsivartojęs, o gal ir kokio nors kato... Nesgi Moblino balsas dar ir stipriai pažemėja.

Mūsų vertinimas:

  • Grafika - 25/25 - tikrai sukelianti įspūdį, bet visgi niekuo labai stipriai ir neišsiskirianti. Bet šiaip - perfektas!
  • Muzika - 24/25 - kur reikia, ten ir tinka, nors visgi pasigendame tų tradicinių, klasikinių Zeldos melodijų. Bet netgi ten, kur nėra muzikos, ten irgi gerai, nes kartais trukdo, o ko trukdyti žaidimui?
  • Playstory - 19/25 - Jooo, blin... Kraujo mėnulis, iškritęs Ganondorfas, dar visokių nesąmonių, ir šiaip keistoka istorija.
  • HUD/interfeisas - 23/25 - galima jį reguliuoti, keisti ir net paslėpti, taipogi itin kompaktiškas. Nors, tiesa, kartais užpisa kažkokie iš niekur nieko atsirandantys užduočių popup'ai. Ir dar tie k... balsai kaipo Revali's Gale is now ready! ir panašūs.

Galutinis vertinimas: 91/100