Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Maža nepasirodė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Maža nepasirodys)
Jump to navigation Jump to search

Maža nepasirodė - tai čia panašiai dar sakoma, kad maža nebuvo, arba per mažai nepasirodė, arba per mažai tikrai nepasirodė ir panašiai. Čia toksai posakis, kuris reiškia, kad ne tik užtektinai buvo, bet dargi tiek, kad geriau jau tiek daug nereikėjo, nes jau geriau būtų buvę mažiau, nes buvo tiek daug, kad maža nepasirodė. Kitaip tariant, pasirodė per daug, ir gal būt dar ir labai smarkiai per daug. Dargi tiek smarkiai per daug, kad jau tiesiog visame gražume.

Tipiniai to mažo nebuvimo pavyzdžiai yra tokie paprasti, kad nei nereikia kažko daug galvoti - elementarūs tiesiog, nors visada tokie dideli, kad geriau jau būtumėte nenorėję tokio pavyzdžio patirti:

Žodžiu, jau kai būna per daug, tai reiškia, kad maža nebuvo, ir nepasirodė maža, ir jau buvo tiek daug, kad Dievuli brangus, geriau jau būčiau to išvengęs.

Čia dar kiti sako, kad kai Pipedija ką nors parašys, tai ne tik kad nepasirodys maža, bet ir tikrai taip jau maža nebus, kad bus tiek nemažai, kad kai jau tas nemažas ateis, tai taip smarkiai maža nebus, kad taip dar nebūdadavo ir nebuvo, ir geriau jau nenorėkite. Nes jei dar netyčia užsinorėsite, tai pamatysite, kad geriau jau nebūtumėte norėję, nes atsitiks taip smarkiai, kad maža nebūtų, kad tikrai per mažai nepasirodys. Mes čia jums tai pažadame.


Dar žr.