Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Naxuj

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Nx)
Jump to navigation Jump to search
Čia tikrai kartu rašosi? O никому нихуя irgi kartu?

Naxui, naxui, nachui, nachuj - šlykšti ir neteiktina svetimybė, rusicizmas, kurios vartojimas nevartotinas. Keistina pasiuntimą reiškiančiu žodžiu "šiknon" (pvz., "eik tu naxui" - "eik tu šiknon"). Visi tikri lietuviai niekad nesako "naxuj", o sako tiktai "bybiop". Galima vartoti ir mažiau liežuvį laužančią frazę - "bybin".

Žodžio kilmė

Siejama su rusų žodžiu Huj (bybys), plg. bulg. Hoj, reiškiančiu spyglius, bulg. Hul, reiškiančiu kuolą ir rus. Hvoja, irgi reiškiančiu spyglius. Taip pat su liet. Kuolas ir Kūjis.

Kitaip tariant, Nahuj reikštų ant spyglio, ant kuolo, ant bybio. Pvz., "Eik tu naxuj" - "Eik tu ant bybio", bet dar gražiau beigi lietuviškiau skamba: "Eik tu bybiop".

Menamai totoriška kilmė

Rusiškų kliedesių prisiskaitę dibilai dar būna aiškina, esą čia kažkas su totorių kilme susiję. Tai čia galim tik pasakyti, kad durniai kliedi ir pasakas pasakoja, o pagal šitas pasakas galima visada atskirti dibilus, kurie tiki, esą pasauly egzistuoja tautos, neturinčios pavadinimo lytiniams organams, o tuos pavadinimus perimančios iš aplinkinių tautų.

Teisybės dėlei čia reiktų paminėti ir VLKK, katra įsitikinusi, esą lietuviai dauginasi pumpuravimu, todėl lietuvių kalboje esą nėra tokių žodžių, kaip bybys ar putė.