Swedbank

Swedbank - anoksai švedų bankas, ką jau ir patsai pavadinimas sako, o per visą Lietuvą jis dabar gal ir didžiausias atrodo, nes turi milžinišką pastatą Konstitucijos prospekte, kuris apkaltas gražia blizgančia nerūdijančio plieno skarda ir yra keistos formos, todėl įsimintinas, nors ir gargariškas, tačiau išsyk darantis įspūdį, kad bankas yra rimtas.

Kartą Swedbank buvo įtartas pinigų plovimu, o įtarimai tie kilo Švedijoje, iš kur bankas ir kilęs - kad galimai kartu su Danske bank išplovė milijardus eurų[1]...

O dar garsus Swedbank yra tuo, kad tenai dirba garsusis ekonomistas Nerijus Mačiulis, kuris kartą pasakė frazę - "pinigai tavo, o bankomatas tavo?"


Swedbank istorija

O kadais šitas bankas vadinosi Hansa banku ir nusipirko anokį LTB, taip greitai, skambiai ir ryžtingai įeidamas į Lietuvos bankininkystės rinką bei priversdamas visus konkurentus staigiai pasitempti, o kartu išnaikindamas tame pačiame LTB per daugelį metų visokių valdiškų darbuotojų priveistą chaosą, todėl klientams paliekantis gerus atsiminimus. Taip kad Swedbank turi visai gerą istoriją.

O kartą dar buvo istorija, kai kažkoks priedurnis reikalavo iš Swedbanko milijono eurų, sakydamas, kad jei tasai neduosiąs, tai bus susprogdintas. Tai paskui to priedurnio suėmimą rodė visos TV ir visiems buvo labai daug džiaugsmo, kad durnius pakliuvo į ten, kur jam ir reikia: {1}

Dar žinoma, kad Swedbankas labai mėgsta voveres... Labai...Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.