Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Danske bankas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Danske bank)
Jump to navigation Jump to search

Danske bankas kadais atsirado pas mus, kai įsigijo Sampo banką, o kadangi Danske bankas buvo didesnis, tai jau susidarė ir suvisam tikras didžiulis bankas, kuris iš įvairių pas mus Lietuvoje esančių bankų yra vienas iš pačių didžiausių. Todėl čia negalime pasakyti, kad atrodo neįspūdingai.

Tai išties tasai Danske bankas buvo žinomas kituose kraštuose, kur 2006 iš anokios Sampo group nusipirko tą Sampo banką, ko pasekoje ir pervadino tą banką Lietuvoje į "Danske bank" jau 2008. O štai Sampo group paskui ėmė liūdėti, kad savo banką pardavė, todėl ėmė supirkinėti Nordea akcijas, kad vėl galėtų turėti banką.

Taip kad visi džiaugiasi, kai įsigyja banką, bet liūdi, kai banką parduoda. Štai toksai čia jums istorijos moralas.

O dar Danske bankas įsivėlė į kažkokį skandalą, kur pinigų plovimas, tai sako, kad ten milijardus galėjo išplaut[1]. Tai galų gale paskui viskas baigėsi 2 milijardų dolerių baudomis už pinigų plovimą[2]. Nors gal dar ir nesibaigė.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.