Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nerijus Mačiulis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Nerijus Mačiulis - garsus ir žymus ekonomistas, nes dirba kažkokiame banke, o jei jau yra banko darbuotojas, tai reiškia, kad ekonomistas, tą jums ir Pipedija patvirtina ir pateikia įrodymą.

Vienok lietuviškuose internetuose Nerijus Mačiulis galgi labiau žinomas, kad kartą parašė žymiąusią bankininkų frazę, kuri ilgam įėjo į niekur neužrašytą internetų istoriją ir tapo tiesiog kažkokiu firminiu ženklu. Tai buvo taip, kad bankai nutarė grynuosius apmokestinti. Tai tada feisbuke Nerijui Mačiuliui kažkas pasakė, kad grynieji yra gi kliento nuosavybė, tai Nerijus Mačiulis į tai atsakė klausimu:

- O bankomatas tavo?

Tai šitaip paskui visi suprato, kad ne jų yra bankomatai, todėl jau jei davei pinigus bankui, tai reikia užsimokėti už tai, kad tuos pinigus atgauni. Nes jei bankomatas ne tavo, tai ir pinigai ne tavo kišenėje.

O dar kartą Nerijus Mačiulis parašė kažkokį straipsnį apie meną, tai ten tokią frazę pasakė:

Ar galima meną suprasti? Menas – ne matematika ir ne fizika, nėra čia ką suprasti.

Taip kad dabar visi žino, kad nėra ten ką suprasti, nes menas yra ne matematika ir ne fizika.

Pipedija giliai gerbia protingus ekonomistus ir visaip jiems pritaria. Todėl Nerijus Mačiulis nusipelno kuo geriausių įvertinimų.