Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


O bankomatas tavo?

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

O bankomatas tavo? - naujas ir populiarus memas apie lietuviškus bankus bei tai, kaip ten jie pinigus pasaugo. Prasidėjo nuo to, kad kažkokie nevėkšlos blogeriai būriu užpuolė tokį žymų ir garsų ekonomistą Nerijų Mačiulį, kuris kažkokiame banke dirbdamas, pradėjo aiškinti, kad tuos pinigus, kuriuos žmonės į sąskaitas pasideda, brangiai kainuoja žmonėms grąžinti.

Galutinė visos diskusijos išdava buvo labai tiesus Nerijaus Mačiulio klausimas kažkam, kas pasakė, kad pinigai banko sąskaitoje yra ne banko - tai ir paklausė: "o bankomatas tavo?"

Tiksliau prasidėjo viskas nuo to, kad tokia Lidžita ėmė ir skėlė straipsnį[1], o tada prasidėjo kažkoks stipriai augantis triukšmas, kur įsijungė dar ir Rokiškis Rabinovičius, Common Sense ir dar komplektėlis kitų, o galų gale viskas prasimušė ir į žiniasklaidą, o tada triukšmas dar labiau padidėjo.

Tuo tarpu gi pats Nerijus Mačiulis savo feisbuke parašęs savo teisybę, ją bandė ginti. Tačiau atėjo koksai tai nepatenkintas žmogus, kuris ėmė aiškinti, kad pinigai tai banke jo. O Nerijus Mačiulis ir atsakė - "o bankomatas tavo?"

Štai tada jau ir prasidėjo, nes apie tą klausimą paskelbė Rokiškis Rabinovičius. O dar turint omeny, kad Common Sense jau buvo išaiškinę, kad bankai taip elgiasi dėl to, kad savo klientams gali pasakyti "fuck you", tai viskas čia pasidarė labai daugeliui pernelyg aišku. Ir triukšmas pakilo nesvietiškas.

Taip ir gavosi nauja lietuviška mėmė - "o bankomatas tavo?". O viską užsuko kokia tai Lidžita, taip kad jau kur tik kas negerai, tai visur kaltos moterys. Dėl jų žmonės į konfliktus pakyla ir tada išaiškėja tokie dalykai apie bankus.

Tokia ir išvada apie visą ekonomiką bendrai ir bankininkystę konkrečiai: pinigai banke gal ir tavo, o bankomatas tavo?


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.