Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Supermamos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:46, 6 gegužės 2020 versija, sukurta Raketa (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Čia tokia atvirkštinė projekcija išu supermamų, tai net nežinom, ar verta tokias dėt, betgi kadangis padaras nežmogiškas, taip kad sekso čia nėra ir jokie ten klerikalai negali paneigti, kad tokių padarų nebūna, todėl ir pr0n jokių požymių! Betgi įdomu, ką jos čia sau galvojasi šitaip atvirkštines projekcijas laidydamos?

Supermama žodžio reikšmė - vieniša motina auginanti vieną arba daugiau vaikų. Tai daugiausiai paauglės susilaukusios netyčiukų ir likusios vienos po vienos nakties nuotykio. Kadangi budamos jaunos turi pakankamai laiko ir energijos zujti aplink savo atžalas, toliau lankyti mokyklą ir dar pusę dienos blevyzgoti supermama.lt forume, dėl tos priežasties ir gavo priedėlį "super-".

Supermamos, liaudyje vadinamos spermytės, kaip santrumpa nuo žodžio "SuPERMamYTĖS".

Supermamos gi išties - didžiausias Lietuvos forumas, užsivadinantis dar Supermama.lt. Visas ružavas, renkasi ten moterėlės, kurioms norisi papezėti, nes vyras darbe, o vaikas uždarytas sandėliukekitame kambaryje. Ten jos dalinasi apie savo išgyvenimus. Pagrindinė tema - dėl visų PMS simptomų kalti vyrai, o apie patį PMS, panašu, kad tos moterėlės išvis net neįtaria. Pagrindinė anų moterėlių veikla - apkalbos ir visokių šmutkių užsakinėjimai iš Internetų.

O dar gi žinia, kad santrumpai "MB" supermamos suteikė visiškai kitokią ir naujovišką prasmę.


Supermamų veikla

Supermamos yra labai aktyvios ir niekaip nenuilstančios rašinėtojos įvairiuose forumuose, o dabar gi ir feisbuke. Dauguma pranešimų maždaug tokie:

Vaikas naktimis nemiega, rėkia, o vyras išeina į darbą 7 ryto, kai aš dar neatsibudusi, parsivelka namo nežinia kada, o aš visą dieną sėdžiu namie, o tas gyvulys net nepagalvoja, kad bent jau naktį galėtų vaiku pasirūpinti, meluoja, kad pavargo ir atseit negali išsimiegot, visai negalvoja apie mane ir apie vaiką.

O daugiau - iš esmės, nelabai kas ten ir yra tuose supermamų forumuose. Nors ne, bendrai meluojam, nes kartais pasimato gili ir neišpasakytai teisinga moteriška išmintis, kaip vat tokioje žinutėje:

Vyras norėjo susirasti meilužę. Aš atkalbėjau. Sakiau brangu, nepatrauksim. Geriau aš susirasiu meilužį. Papildomi pinigėliai namuose nepamaišys.

Labiausiai pažengusios supermamos kartais atsidaro kokias nors elektronines parduotuves, kuriose bando pardavinėti savo rankdarbius kitoms į jas pačias panašioms supermamoms. Protingesnės gi pradeda, o po kiek laiko meta rašyti kokį nors blogą, dažniausiai apie kokias nors šmutkes ir maistą.


Supermamos šmaikštašiknės

Aktyviausios Supermamų forumo dalyvės išsivysto į šmaikštašiknes, aktyviai laidančias visokius lotuliukus irgi mirksiukus, tai kadangi supermamos šmaikštašiknės yra toksai ypatingas atvejis, tai nedgi Didysis Pipedijos karas dėl jų nesenai kilo.

Būdingi šiosioms itin aktyviai vartojami deminutyvai, tai būna kartkartėmis, kad ir pasako ką nors tokio, kad paskui tokia garsi rašytoja Ilzė Butkutė visiem sako joms fakofiuką, o supermamos tada piktinasi, kodėl ji taip jas įžeidinėja, taip rašydama:

- Eikime už duryčių ir santykiukus išsiaiškinkime kumštukais.