Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ilzė Butkutė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Ilzė butkutė taip gražiai šypsosi, bet ne veltui ji yra drebulį ir siaubą kelianti, nes to nesimato.

Ilzė Butkutė - tokia moteris, su kita Butkute mažai ką, o gal ir visai nieko bendro neturinti, moteris iš stuomens ir iš liemens, kokių gerų dviejų metrų ūgio (straipsnio objekto pataisymas - 183,5cm[reikalingas šaltinis], mes matėm, kad bent 221,9cm). Poetė, reklamininkė. Poeziją tai ji rašo tokią, kad paskaičius ilgiau, smegenys per užpakalį lįst ima, matomai frykams visokiems rašo. Neseniai išleido eilėraščių knygą, kuri vadinasi Atleisk savo šefą ir dar kažkaip panašiai, tai joks sąmoningas žmogus negalėtų josios pirkti... nebent skaitys gerai apsirūkęs.

Pagarsėjo radikaliais atsiliepimais apie supermamas, ir jau ryškiai greitai gaus ban'ą, jei dar negavo, nes visoms supermamoms sukelia didelį šiknaskaudį. Beje, sklando gandai, kad Butkutė kadais ir ištekėjusi buvo - tik, išsigandusi, kad suvištės iki supermamos lygio, iš santuokos gniaužtų pabėgo.

Netiesa, kad Ilzė Butkutė sugeba viena ranka pakelti motociklą, nes jinai tik šiaip jį viena ranka pastato, kai tas ant šono nuvirsta, netyčia rankinuku užkabintas, o kai reikia motociklą užkelti ant kokio sunkvežimio, tai užkelia jį abiem rankom.


Ilzė Butkutė ir jos knyga

Kartą Ilzė Butkutė parašė knygą apie darbdavius, pavadintą "Atleisk savo šefą", kur išvardino 99 skirtingus būdus, kaip galima ne tik savo darbdavį iš darbo atleisti, bet ir paimti visus jo pinigus kartu su įmone į savo nuosavybę. Ta aiški patirtis yra susijusi su kažkokiais finansų valdymo klausimais bei teisiniais niuansais, dėl kurių dabar darbdaviai bijo anos kai kokios pragaro išperos, nes žino, kad visi darbuotojai gali taip pat su jais padaryti.

Dar gandas sklando, kad kai kuriose įmonėse vos tik viršininkai sužino, kad Ilzės Butkutės knygą kas nors sugalvojo skaityt, tai išsyk iš darbo atleidžia, pakol jų pačių dar neatleido. Tokia yra žodžio galia.


Ilzė Butkutė ir visokios supermamos

Vieną kartą Ilzė Butkutė užsisėdo ant supermamų su jų visokiais deminutyvais, kalbėdama, kad tosios visai nukvaišo ir yra kvankštukės. Nes jau visai nukvaišo su tais savo lotuliukais ir mirksiukais. Tai tada supermamos baisiai pasipiktino ir ėmė Ilzę keikti, kad neskaitys jos knygos.

Aišku, Ilzė labai nuliūdo, kad jos knygos neskaitys visokios supermamos, tai užtat ir pasiūlė joms:

- Eikime už duryčių ir santykiukus išsiaiškinkime kumštukais.

Taip šitokiu būdu visos supermamos iškart pajuto, kad geriau jau užsičiaupti, taip kad ir gavosi iš Ilzės Butkutės toksai fakofiukas, kad netgi supermamos šmaikštašiknės jau tada nerado, ką atsakyti.