Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pipedijos sąskaita

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:44, 5 gruodžio 2011 versija, sukurta Karvespienas (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Pipedijos sąskaita tai tokia vieta, kukli eilutė banko žiniaraščiuose, į kurią suplaukia nekuklūs pinigėliai, kuriuos teikiate Jūs, mielieji, apmokėdami už Pipedijos teikiamas paslaugas, už reklamą Pipedijoje arba Jums tiesiog mus šiek tiek parėmus.

Trumpa Pipedijos sąskaitos istorija

Vos įkūrus Pipediją stengėmės apsiriboti vien grynaisiais, nesgi taip galima buvo PVM išvengti bei atlyginimus vokeliuose susimokėti, tačiau didėjant Pipedija suinteresuotų asmenų ratui bei platėjant interesų zonos geografijai nutarėme atsidaryti kokiam nors banke sąskaitą. Ypač mus užknisdavo siųsti grynus pinigus į Angliją, bo jie dažnai net dingdavo dar Kaune. Taigi, pasižvalgius po bankinių paslaugų rinką Pipedijos redagcinė kolegija vienbalsiai nusprendė atidaryti sąskaitą banke Snoras, nes jis vienintelis siūlė dideles indėlių palūkanas už obligacijas ir indėlių sertifikatus, sudarė rimto ir skaidraus vakarietiško ir lietuviško kapitalo prisotinto verslo įvaizdį ir turėjo ištisą kioskelių tinklą Lietuvos miestuose ir miesteliuose, tad Pipedija galėjo tikėtis didesnės paramos iš piliečių pusės bei didesnio interesantų dėmesio. Siūlome pasekti Pipedijos patirti ir rinktis rimtus ir patikimus verslo gigantus savo finansinėms problemoms spręsti!

Upd. Deja, mus pasiekė triuškinančiai baugi žinia - Lietuvos valdžiažmogiai neteisėtai nusisavino banką Snoras ir dabar išvis neaišku kaip čia bus. Pipedijos redakcijoje tvyro sumaištis, netvarka, nes neaišku iš ko mokėti atlyginimus bei už elektrą. Tačiau manau tuoj viskas susitvarkys, atsidarysim sąskaitą kokiam nors patikimame banke ir atnaujinsime rinkliavų už visokias paslaugas ir paramos rinkimą. Niekur nedinkit, šelmiai... ;)