Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Paremkite Pipediją

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pipedijos kolektyvas nuoširdžiai dėkavoja Jums asmeniškai už tai, kad susidomėjote mumis ir norite paremti mūsų veiklą ne tik morališkai.

Tai padaryti labai paprasta.

Tereikia tik pervesti Jūsų siūlomą solidžią sumą iš Jūsų banko sąskaitos į Pipedijos sąskaitą ir kriukis baigtas!

Pipedija garantuoja Jūsų anonimiškumą, nebent pats norėtumėte būti paviešintas, gražiai aprašytas Pipedijoje ir viešai padėkotas.

Paremiant Pipediją būtinai nepamirškite nurodyti savo vardo/pavardės, asmens kodo, elektroninio pašto, mobilaus telefono numeriaus, savo adreso, darbovietės, bei tai, ar norite ar nenorite būti paviešintas kaip Pipedijos, kokius padėkos žodžius norėtumėte išvysti savo apraše Pipedijoje, bei nurodyti pavedimo tipą "Parama Pipedijai".

Deja, iki šiolei Pipedijos sąskaita buvo bazuojama banke Snoras, kuris, kaip jūs žinote, užsilenkė, tiksliau buvo niekingai užlenktas anokio Vito Vasiliausko, palikdamas ant ledo Lietuvos žmones ir įmones be pajamų ir pinigų. Pipedija bene viena labiausiai yra nukentėjusių, nes josios sąskaitos turinys, dėka dosnių jos skaitytojų ir remėjų, geroookai viršijo 100000 eurų, tad Jūsų parama Pipedijai yra kaip niekad vertinga.

Kai tik Pipedija atsidarys naują sąskaitą kokiame nors patikimame banke mes Jums kaip mat pranešime ir galėsite mus ir save pradžiuginti geru darbu!

Parėmusiųjų Pipediją geradėjų atsiliepimai

  • "Parėmiau Pipediją nes supratau kad pinigus visvien atims telefoniniai sukčiai" - rašo mums Bronė iš Mažeikių
  • Ačiū Jums už nuostabius ir nepakartojamus straipsnius apie palitiką ir kitus patarimus! Šiandien kaip tik gavau pensiją, tad nusprendžiau dalį jos skirti doriems darbams! - rašo mums neprisistačiusi moteriškė
  • Jūs dar neužsidarėte? Še jums babkių - užsidarykite greičiau! - rašo mums StasiusKlaipėdos
  • A naxuj ja remti??? - rašo mums kažkoks nesusipratęs dibilas

Ką jausite remdami Pipediją?

Kartą tikslu nustatyti geriausią būdą paramai gauti Pipedija anonimiškai apklausė savo remėjus, klausdami, ką jie jaučia remdami Pipediją. Pateikiame kelis taikliausius atsakymus:

  • Jaučiu palaimą... Dieve kokia aš laiminga...(girdisi nuoširdi ašara) - taip atsakė gerbiama Danutė, gyvenanti Švenčionyse, Rožių gatvėje.
  • Žinote... jaučiuosi kaip kokį aštraus siužeto pornografinį filmą žiūrėdamas - šlykštu, ale akių atitrauktio negali... Vat panašiai taip" - atsakė ponas Antanas iš Vilniaus, Drozofilų gatvės 4-65, dirbantis santechniku.


Mes Jūs gerbiame ir mylime, ir dėl to tikimės iš Jūsų nuoširdaus dosnumo!

Pipedijos bankas.png
Paremkite Pipediją yra garantuotas Pipedijos banko
Klientams - ekskliuzyvas:
Pipedijos kredito unija
Pipedijos kreditas
Pipedijos investicinis fondas