Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

One buvo toks populiarus, o dabartinis žalias jaunimėlis jau netgi neatsimena ir išvis nežino, kam tas šitas One buvo skirtas ir ką jame darydavo. Ogi tai buvo populiariausias socialinis tinklas, ir dar vis dar veikė tuo metu, kai Pipedija atsirado!

Buvo laikai, kai One.lt reklamuodavosi žurnaluose ir ant mokyklinių sąsiuvinių viršelių.
Kažkokia eilinė dūra iš One.lt puslapio iliustruoja to puslapio lankytojų entelektą visa savo išvaizda. Upd. Nuotrauką užcenzūravom, nes labai jau skundėsi lankytojai dėl klaikaus į juos žiūrinčio žvilgsnio. Originalą, kaip ir mes, galite rasti Gūgle, įvedę į paiešką "One.lt blondinė klaiki nuotrauka košmaras" ar tai kažką panašaus

One - kadaise buvo populiariausias lietuviškas portalas, dibilų sambūrio vieta. Kadaise buvęs populiariu, dabar gal dar irgi egzistuoja, bet jau seniai negirdim apie tai, nes visur tik Facebook, o netgi ir blogeriai kai kurie ir tai savo populiarumu tur būt jau lenkia šitą kadaise garsėjusį lietuvišką socialinį tinklą.

One.lt lankytojai

One.lt lankytojai buvo daugumoje tokie, kur mažamečiai, kvaili, netašyti, savimylos, turi apie save gerą nuomonę, psichotikai, dienas praleidžia savo One puslapėliuose, mala šūdą. Sunkiais atvejais, besitrindami One, apserga net ir smegenų distrofija, kaip kad liūdnai pagarsėjusios Marijampolės dibilės. Mokyklose One.lt žinoma dar kaip atsikira pamoka, seniau buvusi vadinama "Informatika".

Tipiniai One.lt besiveisiančių dibilų užsiėmimai - pasiųsti SMS už 5 litus ir už tai nusipirkti spjaudalą, kurį paskui užmeta vienas ant kito nuotraukos. Arba pasiųsti SMS ir nupirkti dar kažką. Iš to One ir gyvena: "Pasiųsk SMS, apspjauk savo draugą!". Puikus biznis.

Dažnai One stringa dėl didelio dibilų skaičiaus, nes serveriai nepaveža.

Kaščenitai pataria

Kaščenitai pataria: jei norite savo vaiką atpratinti nuo One, šitai galima padaryti netgi namie, be medikų pagalbos. One tipo įkyrūs potraukiai (neurotinės būsenos) nesunkiai gydomos paprasčiausia urinoterapija, reguliaria periferinės nervų sistemos stimuliacija. Profilaktikai reiktų atimti iš vaiko kompiuterį, atjungti internetą.

Vandalizuojant

Tai jau geriau vietoj šikimo į komentarus būtų šiktį į One, tai vis nauda visuomėnei gausis. Žinoma banai ten irgi egzistuoja, bet tikslas pateisina priemones! Ar bent jau tikslo vertos.

  • Ko gero geriausias trolinimo būdas (taipogi legalus) yra kiekvienos nuotraukos vertinimas vienetu. Tiesiog susiraskite kokią kūrvą ir paspausk taškelį ties vienetu - lauk žinučių iš apsiverkusių dibilų!
  • Tarp nuotraukų talpinti visokius Goatse. Už poros minučių šios nuotraukos bus išimtos bet jei turite daug "draugų" rezultatas gali būti chaotiškas!
  • Keltis garsenybių nuotraukas. Tai šiaip jau prieštarauja taisyklėms bet kol One.lt ūbermenšai atras tavo Oksanos Pikulės nuotraukas, tavo forumas prisipildys žinučių kaip "FAKE!!!!"
  • Į forumus rašyti žinutes kaip "FAKE!!!!" nors nuotraukos nėra garsenybių.
  • Tapk nuotraukų tikrintoju ir visas nuotraukas žymėk taip, kad jos prieštarauja visoms taisyklėms.
  • Rašyk visokias kilometrines žinutes į kitų forumus, o gale pradėk rašyti apie Driežą Kristų.

Pipedijos One

 
Čia - Pipedijos onės nuotrauka. Nuostabiausia tai, kad nuostabūs Onės nuostabių nuotraukų tikrintojai nuostabiai praleido šią nuotrauką ištrauktą iš nežinia kur

Tai be jokio pasitarimo ar ko ėmėm ir sukūrėm One akauntą Pipedijai, tai jau imkit ir trolinkit kol galit nes tuoj jau tuoj ateis koks dibilas ir išregistruos... Žodžiu eikit čia, login bus "Pipedija" o password - "Visame" (jei dar riešuto dydžio smegenys nepavežė, tai rašom visus tuos be kabučių).

Kažin kodėl dabar visi mūsų nuotrauką vien vienetais tevertina, na telieka viena išeitis - vertinti juos taip pat!

Upd. - 2010-05-26 - gedulo diena. Kažkoks šūdbybis išregistravo Pipedijos onę. Tai štai jums ir prašom, kad jau ištrynėt, tai ir nebeturėsit, gaidžiai :(.

Geriausieji

Kita

Koncepcija "Aš panaikinau One.lt anketą!"