Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Marijampolės dibilės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Marijampolės dibilės, dar kartais vadinamos Wandales - tai plačiai nuskambėjusio skandalo herojės, malalietkės dibilės, siautėjusios Marijampolės kapinėse, kur vartė kryžius ir myžo tiesiai ant kapų. Tai akivaizdžiai beržinės košės mažai gavusios buvo, tai ir neišauklėtos.

Tai čia dar ir tas geras pavyzdys, kad šitos durnelės dar ir pačios save nusifilmavo, o paskui pasiskelbė viešai jūtūbe, dar ir nurodydamos savo One akauntus (o tai kur jūs manote tokia silpnaprotybė dauginasi - žinoma, kad One!). Tai čia ta proga dar galim pasakyti apie tai, kaip kaščenitai gydyti rekomenduotų - elektrokonvulsinė terapija.

Tai užtat jas policija jau kitą dieną po filmuko paskelbimo išaiškino ir sučiupo, o kadangi visos paaiškėjo buvusios nepilnametėmis, tai tėvai turės ir nuostolius atlygint, ir po teismus tampytis ir kentėti už dukrelių vandalizmą. Tai čia kiti jau rekomenduoja, kad kadangi paprasta beržinė košė nepadėtų, tai iš tėvų tėvystės teises atimt, o pačias mergaites priduoti į nepilnamečių pataisos namus.