Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


McDonald’s

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Makdonaldas ypač rūpinasi vaikais - jojo būsimaisiais klientais

McDonald’s - geriausias restoranas, nes visada gausi maisto, ir tas maistas bus valgomas, geras, greitas, malonus, sotus, ne toksai jau ir brangus (nors ir nelabai pigus), ir nepretenzingas. Visur pasaulyje pilna šių puikių vienodų ar panašių restoranų, nes tai jau seniai žinomas standartizuotos kokybės standartas - ne per geras, bet užtat įkandamas daugumai žmonių.

Ne šiaip sau visur garsėja puikūs McDonald’s restoranai - juose nuostabiai sutvarkyti visokie procesai, kuo geriausias pelningumas, visada judantys pardavimai ir užtikrinta sėkmė. Užtat tenai ir lenda paskui visokie influenceriai, ir netgi savo nuotraukas iš pietų McDonald’s restorane į savus feisbukus dedasi koksai Rokiškis Rabinovičius ar Andrius Užkalnis.

Taigi, čia kuo geriausias, didžiulės vertės prekinis ženklas beigi puiki prekyba ir besidžiaugiantys klientai. Mes irgi norėtume turėti tiek pinigų, kiek McDonald’s savininkai uždirba!


Dar kažkieno aiškinimai apie Macdonalds

Makdonaldas užusieny dar Macdonalds vadinamas - tai anokia zabiegalovka, gal kai kas pasakytų kad net restoranas, bet toksai pasakymas skaudžiai įžeistų duoną kasdienę ir nepagrįstai pamalonintų ėdesį.

Dar tiksliau - tai tokių kaniūšnių tinklas, kuriame prekiaujama tokių tipišku amerikonišku greituoju ėdesiu, kad jisai netgi tapo Amerikos vizitine kortele, nors ten tokių makdonaldų ir vis kietesniais pavadinimais kiek tik nori. Tradicinis ėdesys Makdonalde - mėsainis, kaip kad vadinti jįjį liepia kalbainiai, nors tai iš tiesų tik gliutamatu atsiduodantis hamburgeris, su aliejuje virtom bulvėmis užsigeriant kokakola.

Kad ir kiek koktus yra tas ėdesys, būdamas užusieniuose vistiek tenai užeini dėl trijų priežasčių bent jau - ėdesys visam pasaulyje daugmaž vienodas tasai, tad žinosi ką maždaug ėst gausi, yra palyginti pigus ir dažniausiai galima nemokamai nusimyžti.


Dar žr.

  • Picerija - visgi daug geriau, nei Makdakas...