Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Krajbanka

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
05:33, 2 gruodžio 2011 versija, sukurta Makštutis (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Gražus ir solidus Krajbanka logotipas daro rimtumo įspūdį, tačiau jau aišku, kad čia yra kažkokia neaiški kontora, nes faktai čia kalba už save

Krajbanka - seniausias ir solidžiausias Latvijos bankas pasirodė besąs apvogtas ir nustekentas Vladimiro Antonovo, katras ir Snorą panašiai aptvarkė, tai dabar ir Lietuvos Bankas turi bėdą: jau neaišku, kaip čia bus su milijardiniais Snoro nuostoliais Lietuvoje, kai dar ir latviams reikia padėti.

O štai Latvija čia gali džiaugtis, nes patirties su bankų bankrotais jie turi, nes ne taip seniai teko srėbti šūdą, kai kiti rusų mafukai užlenkė Parex banką, taip kad šiam teko persivadinti į Citadele, taip štai dabar valdžia ten bankų sistemą dar labiau išplės, prijungdami prie pastarojo ir Krajbanka.

O patsai bankas Latvijoje rėkė, kad dėl visko kalta Lietuvos ir Latvijos valdžia, kuri turtus atimdinėja, nes išties turi ne turtus atimdinėti, o finansuoti ir leisti dar ir kapitalą didinti, kad bankai dar daugiau paskolų galėtų išduoti visiems norintiems. Tai aišku, kad po to, kai Parex begelbėdami, latviai išmetė į balą ar ne milijardą latų, kurie išplaukė neaišku, į kur, tai čia jau toksai rėkavimas nepadės, nes patirties jau tenykščiai turi.

O tai paskui dar išlindo kažkokie faktai, kad tasai Krajbanka jau po to, kai Latvių valdžia ėmėsi jo tvarkymo, dar spėjo visvien krūvas pinigų į kažkokias neaiškias sąskaitas užsienyje išsiųsti. Taip kad irgi čia galime pasakyti, kad šįsyk Lietuvos Bankas greičiau apsisuko ir geriau pasitvarkė.

Štai jums ir prašom, nes pasirodo, kad ir vėl kartojasi Sekundės banko, LAIB ir daugelio kitų bankrotų istorija per įvairias valstybes.