Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Latai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Latvijos latai - tai tokia valiuta, kuri yra Latvijoje, besididžiuojančioje savo gerove bei didelėmis socialinėmis išlaidomis, dėl kurių visos Latvijos prieš kelis metus vos neištiko totalus bankrotas, bet visgi šalis išsikapstė.

Čia dar senesni prisimena, kad buvo laikas, kada vienas latas kainavo beveik 8 litus, tai būdavo, kad nuvažiuoji į Latviją (o tam dar reikėdavo vizos), tenai išsikeiti 100 litų (o tai būdavo maždaug panašiai, kaip dabar kokie 500), bet vietoj normalių pinigų tegauni kažkokių ten monetų smulkių. Tai tenykštėse valiutos keityklose jau moterėlės būdavo pripratusios prie nesuprantančių lietuvių ir tiesiai sakydavo - "čia brangūs pinigai, viskas tvarkoje, pasiskaičiuokit, pamatysit".

Tai laikai nuo to meto pasikeitė ir jau lato kaina nukrito iki maždaug 4 litų, kitaip tariant - dvigubai. Taip kad lito kursas yra labai stabilus ir duoda mums pasitikėjimo savimi, skirtingai nuo vargšų latvių.

Bet kita vertus, tai latvius galime ir suprasti, nes kai anie nemoka geriau tvarkytis, o visokiems Parex duoda lasivę, o tvarkyt imasi tik po to, kai anie kokį milijardą valdiškų pinigų išsunkia, tai tenka daryti tyliai devalvaciją, nes jei ne toji, tai išvis gyventų kaip kokie gudai.