Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

KTU - tai anoks Kauno Technologijos Universitetas, dar žinomas, kaip Kauno technologinis institutas. Šiaip tai nieko gero tame KTU lyg ir nėra, bet programuotojus jis ruošia labai gerai. Todėl Kaunas yra programuotojų miestas. O senais sovietiniais laikais KTU gi vadinosi KPI - Kauno Antano Sniečkaus Politechnikos Institutas, katrasai atsirado iš originaliojo Vytauto Didžiojo Universiteto, veikusio tarpukario nepriklausomoje Lietuvoje.

Labai gražiame Universiteto herbe matome pavaizduota, kad jame yra mokama kažkokios branduolinės fizikos be branduolių, o taip pat jame matome Kauno herbą, kuriame pavaizduota karvė su į sprandą įsmeigtu kryžiumi, o taipgi pat dar ir apačioje herbo matome trejus stilizuotus popierinius lėktuvėlius, kuriuos studentai laido per paskaitas.

Plačiai garsus KTU yra tuo, kad visai Lietuvai ruošia visokius technarius, šiuo atžvilgiu konkuruodamas netgi su tokia medžiagų atsparumo kiauryme, kaip VGTU.

Tuo gi tarpu VDU, iš kurio save KTU kažkaip kildina, yra visai paskiras universitetas, kuris visai kratosi to KTU, nes nelabai tenori ką nors gal bendro turėt, kadangi visi ten kažkokie humanitarai, o jie su visokiais technariais nesutaria.


Dar žr.