Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


III Reichas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

III Reichas - taigi ta pati Vokietija, bet Hitlerio laikais, todėl nacistinė. Gi prisiminė anie, kad buvo kažkokia ten didinga imperija, kurią kažkokie senovės vokiečiai valdė, todėl nutarė ją atkurt - štai ir padarė taip, kad nei kitiems maža nepasirodė, nei patiems atkūrėjams laimingai baigėsi.

Sukėlę II Pasaulinį karą, pakloję krūvas lavonų, naciai baigė tuo, kad šalyje darbingų vyrų skaičius sumažėjo vos ne dvigubai, tad teko tuntais vežtis imigrantusTurkijos, taip atskiedžiant arijų rasę azijietiškais genais - štai jums ir prašom, kuo geri norai rasės grynumui didinti pasibaigė.

Dabar gi III Reichas tiktai bloguoju prisimenamas dažniausiai, nors gi istorijos nežinantys durniai vis svaigsta, esą Hitleris pakėlė kažkaip ekonomiką ir šalis buvo būktai stipri. Vienok būtų buvus stipri - būtų ir laimėjusi, o reliai tai subyrėjo, spaudžiama atsilikusios Sovietų Sąjungos, kur kareiviai net šovinių negaudavo kartais, kai į mūšį eidavo. Ir čia negalvokit, kad mes čia kaip makaronus jums kabinam, nes pakanka kad ir apie kokį Kijevo mūšį pasiskaityt.

Dar kiti sako, kad III Reichas atsirado tik dėl to, kad Versalio sutartis tokia buvo sugalvota po I Pasaulinis karas, tai jąja Vokietija buvo dusinama taip smarkiai, kad iš piktumo vokiečiai jau buvo pasiryžę bet kam, nes jautėsi baisiai nukankintais. Tai kad šitaip nepasikartotų, po II Pasaulinio karo buvo sukurptas atvirkščias dalykas - Maršalo planas, kad vokiečiai būtų bet kam pasiryžę, kad tik nereiktų su niekuo kariaut.

Tai dabar matyt jau taip gaunasi, kad ir IV Reichas kuriasi, irgi apie Vokietiją, tik jau vadinasi kitaip - Europos Sąjunga.


Garsusis III Reicho mokslas

III Reichas garsėjo savo mokslu. Jo agentai vogė iš tokių kaip Nikola Tesla ar Albertas Einšteinas idėjas, kūrė savas ir bent keturiasdešimt procentų įvykdė. III Reichas yra labiausiai pažengusi techologijomis valstybė visame pasaulyje. Bet kaip žuvo atlantidos civilizacija, taip ir šiai valstybei buvo lemta pražūti. Naciai išrado(arba pavogė):

  • Kamuolinio žaibo gamybą ir pritaikymą. kamuoliniai žaibai-naikintuvai(sąjungininkų vadinami "Foo Fighters") sekiojo priešus ir daugiausiai ką galėjo padaryti - gadino jų elektroniką. Pipedija net neabėjoja, kad jie gali padaryti daugiau, bet, dėje, kamuoliniai žaibai naikintuvai neprasiskverbdavo pro sąjungininkų ventiliacijos angas ir nesprogdavo iš vidaus. Keista, bet jie apskritai nesprogdavo. Bet jie yra numušę ne vieną lėktuvą, sugadinę jo įrangą elektromagnetiniais pulsais
  • Greitą kariavimą - nauja taktika su daug tankų vienoje erdvėje
  • Elektrokinetinę patranką(angl. Railgun) - naudojo vietoj FLAK patrankos prieš oro pajėgas. Iššaudavo porą šūvių per minutę, sviedinys išvystydavo dešimtą Macho greitį. Dar nežinoma, kiek žalos ši technologija pridarė sąjungininkams
  • Nigerius - manoma, kad jų ankščiau nebuvo. Tai atmazas jiems pulti.
  • Evakuavosi į Antarktidą, ten siunčia palydovams nesamones apie tai, kad ten ale mokslininkų stotys.

Ir projektavo, bet tikrai neįvykdė:

  • Atominę bombą. Ją planavo mesti ant Anglijos.
  • Saulės ginklą, dar pagal teoriją galingesnis už atominę, nukreipia saulės šviesą ir fokusuoja, kad užvirtų vandenynus ir degintų miestus...