Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Versalio sutartis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sutartis, kurioje buvo išplėšta Vokietija ir daugelis žmonių buvo pasmerkti badauti, tarsi, kad Vokietija būtų viena kalta dėl to karo.

Per tą sutartį kurią parengė tie patys auksiniai vakarai, ne tik buvo daug bedarbių ir daug badavo, bet ir Vokietijai buvo kilus reali gresmė, raudonosios revoliucijos gresmė, tuo pat metu vyko Rusijos pilietinis karas.

Bet ale kaip tie komunistai sugebėjo laimėti, (jugi baltagvardiečiai buvo daug stipresni, ogi todėl, kad vakarai labiau komunistams padėjo, negu baltgvardiečiams, bet apie tai iki šiol tylima).

Laimei, kad Vokietijoje atsirado toks žmogus kaip Adolfas Hitleris ir laiku suspėjo gelbėti Vokietijos, o tuo pat metu vakarų šalyse buvo baisi isterija dėl Adolfo Hitlerio kopimo į valdžią. Bet kai tuo metų Ukrainoje vyko baisus badas, jokios isterijos nebuvo, kai žiūrių kai kuriuose propagandiniuose filmuose apie tuos įvykius, tai komunistai tuo pat metu kai jie jau buvo sukėle chaosą ir ukrainoje vyko baisus badas, komunistai buvo vargšeliai.

Adolfas Hitlers teisingai darė stodamas į kovą su Komunistų partiją ir ją uždraudęs, be to tas pats žmogus mus išgelbėjo nuo išnykimo, o europą nuo žydbolševizmo.