Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aptarimas:Versalio sutartis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Adolfas Hitleris

Labiausiai apšmeižtas žmogus, kuris tokio šmeižto nevertas, o daug ką padėjo Europos ir Vokietijos labui. Net jo Nacional- Socialistų partija laiku ateidama į valdžią, Vokietiją išgelbėjo nuo marksismo ir daugelių žmonių gyvenimus padarė geresnius, o bedarbiu ženkliai sumažėjo.


Antras kartas, tai vėl pasiaukojo Vokiečių tautos labui ir Reicho saugumui, kai davė įsakimą pūlti Lenkiją, kurioje beje buvo žudomi Vokiečių mažumos, be to ta pati Lenkija buvo aneksavus Vilniau kraštą, o Lietuva mažai ką turi, jei nuo manęs kažkas priklausytų, tai prie Lietuvos būtų prijungta Baltarusija ir rusijos dalis, ir Lietuva turėtų arti Maskvą, o jai kalbant apie ultimatumą dėl Klaipėdos krašto, tai Vokiečiams jisai priklausė tiek ir tiek metų, beje ten buvo daug Vokiečių, bet aš neabejoju, kad po karo Hitleris turėjo planų padidinti Lietuvai teritorijų.

Trečias kartas, tai pasiaukojo užpūldamas Tarybų Sąjungą Europos ir Vokiečiu tautos irgi labui, nes jei neužpūltų turime pripažinti, kad Stalinas pats duotų įsakimą pūlti reichą, o poto ir Ispaniją, Portugaliją, Italiją, Šveicariją, Suomiją, Švediją, Didžiąją Britaniją ir visą Europa atitektų Tarybų Sąjungos nagams, o Lietuviai, Latviai, Estai, o gal ir baltarusiai būtų sunaikinti. Be to dar turime pripažinti, kad Adolfas Hitleris žinojo, kad Rusija ne šiaip kažkos supuvęs narvas, o ne kaip propagandiniuose filmuose šnekama, jis tik už kaukęs taip šnekėdavo, o iš tikro viskas buvo kitaip.

Ketvirtas kartas, tai tesiog galėjo nerizikuoti kapituliaciją ir sudaryti taiką su SSRS per kurią beje mes būtume pasmerkti okupacijai, bet jo Trečiasis Reichas kovojo kiek buvo galima.

O jai kalbant apie jo autobiografija, galima paskaityti wiki(pedijoje), ((pedija)) Bet reikia žinoti vieną faktą, kad dievas jį apdovanojo ilgu gyvenimu ir jisai ligišiol gyvena Argentinoje, beje jam jau sukako 128metai, o gali būti tokių atvejų, kad jis gyvens amžinai, nes su dabartinėmis ar ateities techonologijomis tai visai gali būti. Beje jai kalbant apie Hitlerio autoportreatą, tai jis buvo nupieštas ir viskas identiškai negali įtikti. http://anomalija.lt/2017/06/adolfas-hitleris-gyvas-senolis-argentinoje-prisipazino-kad-butent-jis-yra-naciu-fiureris/