Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Hibridinis genocidas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
23:12, 26 lapkričio 2020 versija, sukurta Undo (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: 400px|thumb|right|Protestuotojas prieš hibridinį genocidą protestuoja prieš hibridinį genocidą '''Hibridinis genocidas''' - tokia hibri...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Protestuotojas prieš hibridinį genocidą protestuoja prieš hibridinį genocidą

Hibridinis genocidas - tokia hibridinė sąvoka, kurioje nėra nei genocido, nei ko nors hibridinio. Paprastai tokią galima išgirsti iš žmonių, kurie labai jau kažkuo užveikti ir užguiti nesąmonių iš valdžios, bet nemoka paaiškinti, kas negerai ir kur problema. Tai tada ir atsiranda tokios keistos frazės, kurios reiškia neaišku ką - štai kaip šitas pats hibridinis genocidas.

Vienok negalima kaltinti, kad žmonės čia sako nesąmones, nes žurnalistai kartais lepteli taip, kad netgi hibridinis genocidas pasirodo kaip visiškai nekaltas pasakymas. Štai klasikinis "agonijos neslėpė Eglė" tapo tokiu pavyzdžiu, kad jį pralenkti matyt jau niekada ir niekam nebebus įmanoma.

Kartą dar savo bloge anoksai žiurkėnas, žinomas kaip Rokiškis Rabinovičius, irgi plūdosi, aiškindamas, kad čia kažkokia kognityvinė diarėja besanti, ir taip pat minėjo kažkokį hibridinį genocidą[1]. Bet vienok tasai Rokiškis Rabinovičius yra išgalvotas personažas, tai juo labai tikėti nereikia, nes jei jisai pats išgalvotas, tai visos jo kalbos - juo labiau išgalvotos.

Išties dar turime įtarimų, kad pasakymas "hibridinis genocidas" yra kilęs iš to, kad buvo kalbama apie hibridinį karą, tai todėl jokie paprasti žmonės nesuprato, ką tas reiškia, bet suprato, kad žodis "hibridinis" yra kažkas labai baisaus. O kadangi kitas žodis, "genocidas", jau seniau buvo nuvalkiotas ir minimas visur, kur jokio genocido nėra. Tiesiog genocidu jau seniai vadinama kas papuola, pasakojant apie kainų augimą, pensijų vėlavimą, šiaip visokius vargus ir vargelius ir netgi kokias nors sugedusias laiptinių duris ar skylėtus šaligatvius. Tai čia ir sugalvojo kažkas, kad reikia tą "genocidą" pastiprinti geru būdvardžiu. Taip ir atsirado sąvoka - "hibridinis genocidas".


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.