Henrikas Daktaras

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Henytė - šitaip švelniai ir su meile tautiečiai vadina žmogų, kuris oficialiai skelbiamas, kaip besantis didžiausias Lietuvos nusikaltėlis - Henrikas Daktaras, nuo katrojo pavadinimą gavo ir žymieji daktarai. Henrikas Daktaras, žmogus, kuris jau kelintą dešimtmetį šiurpina teisėsaugą, kaip nesutramdomas Kauno gaujų vadeiva, pasistatęs milžiniškus rūmus, o neseniai dar ir išleidęs autobiografinę knygą, pilną neaiškių užuominų apie korumpuotus valdžios nusikaltėlius, dabar viešai kaltinamas 30 žmonių žmogžudystėmis.

Henytė - toks visiems pažįstamas ir savas. Retas politikas ar estrados žvaigždė taip žinomi ir gerbiami, kaip Henrikas Daktaras. Besišypsantis, energingas ir tvirtas žmogus, visuotinai pripažįstamas, kaip vadovas.

Apžvalgininkai gi pastebi, kad Henrikas Daktaras daugeliui lietuvių įkūnija archetipinį bendruomenės seniūną: protingą, paprastą, nuoširdų, besirūpinantį vargšais, prižiūrintį tvarką bendrijoje, bet kartu griežtą su nepaklusniaisiais. Tai kaip tautiečių tėvas, kuris išties pagalbos ranką beviltiškoje padėtyje atsidūrusiems, bet žiauriai nubaus tuos, kas pasikėsins į jo valdžią.

Henrikas Daktaras nuo seno garsėja savo ryšiais su politikais, taip ir su Paksu šeimomis draugavo, o ir su Valinsku kažkaip besąs susijęs. Tai ne kitaip, kad Valinsko šalinimas iš Seimo vedėjų bus kažkaip susijęs ir su Henytės suėmimu, ne kitaip!

O tai dar kiti gandai skelbia, kad Vitas Lingys kai buvo nužudytas, tai tik Henrikas Daktaras ir tepadėjo teisėsaugai išsiaiškinti, kas kaltas - jei ne tai, tai Borisas Dekanidzė gal ir iki šiol būtų buvęs gyvas... O dar ir žymusis verslininkas Sigitas Čiapas pasirodo buvęs Henriko Daktaro draugu bei verslo partneriu.

Štai šitaip širdies smūgio ištiktas Henrikas Daktaras guli suėmimo metu. Užtat nei nesigilinę, kaip ten kas, žiniasklaidinininkai jau apskelbė, kad jis tik apsimetinėjo. O žmogui juk bloga pasidarė, vos nenumirė. Tai argi gerai taip daryt? Be to - akivaizdus panašumas su Saddam Husseinu, atsitiktinis?

Taigi, bandytas ne sykį prikirpti ir nuolat spaudoje įvardinamas, kaip didžiausias nusikalstamo pasaulio autoritetas Lietuvoje, Henytė susidūrė su sunkumais ir pasislėpė Bulgarijoje, kur visai neseniai buvo sučiuptas, įtraukiant į areštą specialiosios paskirties policininkų pulką bei daugybę kitų teisėsaugininkų. Paaiškėjo, kad per savo buvimo Bulgarijoje laiką Henytė atsiaugino didžiulę barzdą, tapo nepanašus į save ir net atsivertė į stačiatikybę, o dabar bylinėjasi dėl negrąžinimo Lietuvon, kur gali būti persekiojamas už politines pažiūras! Tai mes čia dar norim priminti, kad Bulgarijoje taip pat dėl politinių pažiūrų slapstėsi ir už Lietuvą kovojęs Basanavičius!

Henrikas Daktaras duoda interviu žurnalistams, 2001 metai

Todėl Pipedijos autoriai iš anksto reiškia pagarbą Henrikui Daktarui, nes kaip sakoma, už politikas kalėjimo neišvengsim!