Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Energetikos spiacelistai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:35, 27 spalio 2023 versija, sukurta Citrininis3412 (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Energetikos spiacelistai - anokia rūšis žinovų energetikoje. Kaip taisyklė tam, kad būtum geru energetikos spiacelistu reik būti ne jaunesniam nei 70 metų, nors būna ir malonių išimčių, ypač jei gražiai pagroti irgi pašokti moka. Iš kitų reikalavimų gali būti stažas (ir kuom ilgesnis) energetikos įmonėse, ypač sovietmečiu, moksliniai ir akademiniai vardai bei laipsniai, arba tik šiaip gali būti kokiu geru a.a. AMB draugeliu. Dar savo bonusų prideda jei spiacelistas yra iš Kauno. Štai Pipedija jum pateikia preliminarų energetikos karifiejų ir guru sąrašą:

O dargi yra didi energetikos spiacelistų kontora, katroji vadinasi Lietuvos energetikos institutu