Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jurgis Vilemas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kaip visada iš rimtumo it naginė susiraukęs dr. prof. akad. Jurgis Vilemas rūpinasi globaliomis energetikos problemomis

Jurgis Vilemas - o dar tiksliau gi - daktaras, profesorius, akademikas, ir taip toliau ponas Jurgis Vilemas - dydysai, nepakartojamas ir vienintelis energetikos guru Lietuvoje, gerai žinomas ir pripažįstamas energetikos egzpertas nuo Baltijos jūros iki Ramiojo vandenyno. Jis viską žino ir supranta, ir tai daro beveik vienintelis. Ilgą laiką vadovavo Lietuvos energetikos institutui, kuris Vilemo nurodymu viską žino ir supranta, viską skaidriai ištiria ir suprognozuoja. Buvo geras AMB draugas ir AMB'ui didelis autoritetas energetikos klausimais. Buvo įtakingas asmuo, kai Lietuvos dujos buvo padovanotos Gazpromui, o VST, suskaldžius Lietuvos energiją - padovanota Maksimai. Buvo vienas iš energetinės nepriklausomybės iniciatorių - daug aiškino, kad Ignalinos atominė elektrinė niekam nereikalinga, nes pigiau deginti dujas. Susikūrus Leo maksiminių buvo pasiųstas nachuj. Atėjus į valdžią Kubiliui ir suardžius Leo buvo Sekmoko pasiųstas nachuj kartu su jo energetikos egzpertų kompanija. Net ir perkopęs per 70 save laiko ypatingu asmeniu, aktyviai dalija interviu apie geras ir blogas energetikas, moko pienburnius kaip balsuoti ir gyventi, todėl jį mėgsta socdemai, o dabar ir žalieji, nors kaip ir neatrodo, kad būnant savo šlovės viršūnėje sudarė kokias nors prielaidas jį mylėti žaliesiems.