Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lietuvos energetikos institutas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Lietuvos energetikos institutas - anokia energetinių mokslų ir prognozių varažytojų kontora, katroji išvaražino, kad reik uždaryti pirma laiko Ignalinos atominę elektrinę, mat dujomis kūrentis bus gi pigiau. Po to anys išvaražijo, kad VAE visiškai neapsimoka galbūt ne reikia deginti malkas ir už tai paprašė babkių [1].

Lietuvos energetikos institutas be abejo vienija senus gerus pirdžiusenergetikos spiacelistus, ir jų klausyti privaloma, nes jie tik vieni žino kas ant Lietuvos dėsis. Tik Kubilius su Sekmoku to nesuprato, dibilai.

Ilgą laiką šiam institutui vadovavo ilgametis jo direktorius Jurgis Vilemas ir džiugu kad tikrų energetikų, žvelgiančių plačiai, regionalnai, dvasia tenais vis dar nenuslopsta.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.