Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Raimondas Kuodis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Raimundas Kuodis)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai vat toks visai neišskirtinis žmogelis su savo teorijomis sugalvojo, kad mokesčiai matomai yra per maži, taip kad juos reikia padidint kuo labiau, ypačiai dar užkrauti visokias sodras ir taip toliau smulkiausiems verslininkams, ypačiai tiems, kas turi individualias veiklas laisvu nuo darbo metu, o ir įtarimai sklando, ar tik nebus jis planavęs to PSD, pagal kurį visus apmokestint už orą...

Raimondas Kuodis (o gal visgi Raimundas Kuodis, nes vieni rašo taip, kiti kitaip) yra konservas - taigis garsus ekonomistas iš Lietuvos Banko - ekskrementalistas matomai, nes pareiškė, kad visą aukštąjį mokslą reikia apmokestinti ir privatizuoti, ir dar padidinti visas kainas bent jau dvigubai, mat tie, kas baigia mokslus uždirba du kartus daugiau, tai ir susimokėti turės už ką, o valstybė už tai neturi mokėt, o įrodymas, kad studentai turi daug pinigų - tai, kad šie važiuoja mokytis į užsienį.

Tai čia matomai garsusai ekonomistas pamiršo, kad tie patys du kartus daugiau uždirbantys du kartus daugiau mokesčių sumoka, taip kad susimoka už valstybinį mokslą su kaupu. O apie tai, kad užsienin studentai važiuoja dėl to, kad mokslas ten keleriopai pigesnis, tai jau matomai anasai Raimondas Kuodis išvis net neįtaria. Tai paskui kuria tokias reformas, kaip iš LLRI nurodymų gavęs. O gal ir atvirkščiai, kokia Rūta Vainienė prisiklauso ir aną atkartoja...

O bet tai kiti sako, kad nėra to ekonomisto, tarp kurio kišamų kliedesių nepasitaikytų ir įžvalgų. Taip ir Raimondas Kuodis jau gal kokiais 2004 pradėjo kalbėt, kad Lietuvai bus blogai, nesgi NT burbulas išsipūtęs. Tai dabar pasidarykit išvadas, jei jau tada burbulas buvo išsipūtęs, tai kiek dar tos NT kainos nukris, lyginant su dabartinėmis. Tai dabar vis Raimundas Kuodis tas savo įžvalgas visiems primena ir taip kelia savo vertę.

O dar 2009 Raimundas Kuodis pagarsėjo, kai pradėjo krušti visiems protą, kad reikia Sodrą pertvarkyt taip, kad pensijų visi gautų tiek, kiek sumokėjo, o jei kas per skurdžiai gyveno, tai ir pensijos nenusipelno, o dar smulkius verslininkus visokius ir patentininkus išvadino kažkaip[1]. Tai čia visai pagal LLRI tiesiog. Taip kad socialdarvinizmas šiam ekonomistui matomai nesvetimas.

O dar kartą Čyvas rašė apie tai, kaip Raimondas Kuodis ir Gitanas NausėdaSEB organizavo tas antikrizines reformas, pakeldami mokesčius visokius, tai čia jei jau reikia idėjinio atsakingo asmens beigi šešėlinio reformų kardinolo, kas kaltas už visą konservų sukeltą bardaką, naktines reformas ir žlugdomą smulkų verslą, tai jau vargu ar rasi kitų tokių kandidatūrų[2].

Paskutinis jo bajeris tai pareiškimai apie patentų atšakimus (Laidos transliacija). Praktiškai tai yra smulkaus verslo yra sužlugdymas. Kas toliau, individualios veiklos, individualios įmonės ?


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.