Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vytautas Petkevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vytautas Petkevičius, rašytojas

Vytautas Petkevičius - anokis rašytojas, sąjūdietis, nors kiti sako, kad - stribas, o iš esmės - Tarybinių vaikų, kurie supranta lietuviškai, numylėtinis.

Vytautas Petkevičius kažkada teisėsi su Vytautu Landsbergiu, nes kažkuris kažkurį dibilu išvadino, o iš tiesų, tai čia senos ambicijos buvo dziodokų, kol vienas nepasimirė... Ale buvo abudu labu tokiu su KGB darniai sako liaudis kad draugavo, tik kad Petkevičius buvo visai baika knygelių vaikams prirašęs, o anas kažkoks nevykėlis muzikologas taip ir liko. Susipešė gi dėl Sąjūdžio vado kėdės ir dėl kitokios garbės. Kai garbės negavo, tai ėmė ir visą pagiežą į Durnių laivą sudėjo.

Labiausiai gi Vytautas Petkevičius pagarsėjo tuo, kad pradžioje jautėsi Sąjūdžio vadu, o paskui paaiškėjo, kad prieš visą tai, tada parašė knygą - Durnių laivas, kurioje paaiškino, kad visi buvo durniai, o tik jis vienas buvo doras, ir tik jo dėka viskas įvyko. Daug aprašinėja apie tai, kaip visiems viską nurodinėdavo, visi jo tik prašė, kad jis visiems vadovautų, nes visi buvo vien nevykėliai, bet paskui jau kai jis viską padarė, tai visi jį apgavo.


Gandai visokie

O gandai visokie, nesyk girdėti, kad šisai patsai žmones plėšdavo, liaudies gynėju dirbdamas, bet taip ir liko nenubaustas, nes nieko neįrodyta liko, nes gal ir buvo jis su NKVD susijęs, o gal ir nebuvo, bala ten jį žino, o kapstytis tingim, nors jei kas šituos gandus patvirtintų ar paneigtų, čionais visokių faktų ir nuorodų įdėdamas, tai nereiktų nei abejot!

Žymiausios rašytojo Vytauto Petkevičiaus knygos

Čia mums žinomos tokios Vytauto Petkevičiaus knygos:

Bendrai tai Vytautas Petkevičius labiau rašė kažkokias pasakas, skirtas vaikams, nes kažkam rimtesniam matomai neturėjo didelių gebėjimų. Kita vertus, pasakos irgi būdavo gana nevykę - nes vis kažkokios su nuokrypiais apie tai, kaip gerai yra prie ruso ir sovietų-tarybų valdžios ir kokie blogi tie prakeikti vakarietiški kapitalistai ir imperialistai.

Vytauto Petkevičiaus laidotuvės

Taigi, kai 2008 Vytautas Petkevičius numiro, tai labai buvo daugeliui liūdesio. Štai prie kapo apsilankė ir Vytenis Andriukaitis, o Algirdas Paleckis rėžė kalbą, tuo tarpu liūdnai stovėjo ir gedėjo senas kovotojas už darbo žmonių laisvę Valerijus Ivanovas. Taigi, pasibaigė laidotuvės, o po to jau Vytautas Petkevičius vis dar yra miręs.

Trakų meras Vytautas Petkevičius

Trakų meras toksai mielas, o prisidirbęs matomai kaip reikiant!

Tai gi ir kalbos sklinda, kad kur tik koks Petkevičius, tai jau galimai galima ir įtart kažką, nes tai ten koks, tai ten ką, o dar jei Vytautas! Štai ir anoks Trakų meras - irgi Vytautas Petkevičius, tai štai ir prisidirbęs spruko į užsienį nuo teisėsaugos 2008, kai buvo įtartas kyšininkavimu ir nušalintas nuo pareigų, kai STT juo užsiėmė, suėmė savivaldybės administracijos direktorių, o merui ir jo pavaduotojui pritaikė kardomąsias apribojimo priemones.

O tai paskui paaiškėjo, kad meras neigė, kad bėgo į užsienį, o tik važiavo į Palangą, kas visai teisėta, tik šiaip niekam nesakė matomai, o tai be viso kito dar norim priminti, kad jisai meru tapo būdamas Paulausko partijos socialliberalų nariu, tai dėl šito reikalo įtarimai ir kilo, kai ten kažkokia kontora "Dializės centras" labai parėmė tą partiją per rinkimus, o paskui iš savivaldybės visokių ten nuolaidų įtariamai gavo.

O tai kiti du įtartieji - anas suimtas direktorius Leonardas Karnila ir mero padėjėjas Saulius Raščiauskas - tai abu liberalcentristai, tai čia irgis visaip įdomiai gaunasi, kad gal kai tik liberolai, tai dirba išvien.

Tai čia dabar ir Pipedija dabarties negali pasakyt, kuo visa tai baigės, nes taip ir liko kažkokių neaiškumų, taip kad čia teisingos informacijos ieškokitės patys, ir išvadas patys darykitės, nes tuose ganduose čia jau ir Pipedija painiojasi.

Kiti Pipedijai žinomi Petkevičiai

  • Kęstutis Petkevičius - anoksai aiškiai nekompetenciją pareiškęs teisėjas, katras pagarsėjo 2005, nubaudęs žurnalistus už tai, kad šie pagarsėjusį kolaborantą pavadino kolaborantu.