Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gilės nuotykiai ydų šalyje

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Gilės nuotykiai ydų šalyje - klasikinis Vytauto Petkevičiaus propagandinis šlamštas, skirtas vaikų smegenų plovimui. Tiesiog eilinė alegorinė pasaka vaikams, kurioje vaizduojama, kaip revoliucingi personažai yra kalinami kalėjimuose, blogųjų imperialistų-kapitalistų uždaryti, o paskui kovoja ir daro revoliuciją.

Nuostabiais būdais šitas komunistinis kliedesys, skirtas vaikų indoktrinacijai, iki šiol mokyklose yra įtrauktas į vaikams skirtą programą, ir vaikai netgi privalo mokyklose atsiskaitinėti, nes privalo šitus kliedesius skaityti. Ir tai nepaisant to, kad visas siužetas ne tai kad dvelkia komunizmu, o yra tiesiog išvis tiesioginis propagandinis revoliucinių istorijų pasakojimas, tik kad adaptuotas vaikams.

Pipedija, aišku, labai džiaugiasi, kad švietimas Lietuvoje savo durnumu lenkia durniausius pipedijos absurdus.