Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Torsioniniai spinduliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Torsioninis laukas arba kalbainiškiau- torsinis laukas -laukas, kuriame yra sūkurys. sūkurių rušių yra 3 - kairinis(neigiamas), dešininis(teigiamas) ir nekatrasis(neegzistuojantis) Vaizdas:Http://www.nso.lt/science/img/spin.jpg Manoma, kad sukimasis perduodamas neutrinais (dešininis) ir antineutrinais(kairinis). Dar kažkoks italas atrado, kad neutrinas ir antineutrinas yra ta pati dalelė.

Torsinius laukus atrado kažkokie rusai-akademikai, galbūt su KGB specialistų ir elektrokonvulsijos pagalba, kai patyrė transą ketvirtame išmatavime. Nors iš tiesų šią teoriją savu laiku pripažino net pats Albertas Enšteinas, tačiau pasaulio galingieji viską įslaptino, o patį Enšteiną apnuodijo chemtreilais kad toliau svaičiotų apie reliatyvumo teoriją. Yra patikimų įrodymų, kad Černobylio sprogimą reaktoriuje sukėlė Anatolijus Akimovas aptikinėdamas neutrinus su paprastu vandeniu ir retransliuodamas juos fotonais. Oficialiai išrado Anatolijus Akimovas, bet pirmasis(rašytiniuose šaltiniuose minėtas) išrado Nikola Tesla. Bet pirmieji išrado kadaise gyvenę Atlantidos civilizacijos magai. Neutrinas, atsitrenkęs į protoną pasiverčia neutronu ir pozitronu. Pozitronas iškart surandą elektroną ir su juo eina nx nuo egzistencijos - anihiliuojasi ir atpalaiduoja stiprią gama spinduliuotę. Taigi torsioninė spinduliuotė verčiama elektromagnetogravitine spinduliuote santykiu 1:2(mat atpalaiduoja 2 fotonus)

Torsioninę spinduliuotę aptinka bio, vanduo, lochotronai, sinchrometrai, plazma, dibilai, ekstrasensai, satanistai, ir taip toliau Patvirtinta, kad būtent torsioninė spinduliuotė geopatogeninę zoną daro kenksminga. ji apraizgiusi visą žemės rutulį - kvadratas teigiamo ir melejonai neigiamų 40 cm pailgų juostų. Gali veikti kaip stiprus psichotronas(susuka galvą, klykia galvoj, halos ir euforija) Tam tikro dažnio torsioninis laukas sukelia garsą(be psichotrono efekto) ir antigravitacinį efektą. Torsioniniais laukais pagrįstas smegenų veikimas Torsioniniai spinduliai sklinda lb greitai, melejonais kilometrų per sekundę(tiksliai tai būtų 1000000000 kartų greičiau nei šviesa, o už ją greitesni gali būti tik tachijonai, teleportai arba Erdvėlaikio hackas. Kai kas sako, kad neutrinai teleportuojasi ir akimirksniu galima susišnekėt su ufonautais kitose planetose, paleisti torsioninį tarpdimensinį magnetogravitinį spindulį kad ištaškyt ufonautų planetas(mat tokis spindulys už atominę 1000000 kartų stipresnis). taip galima(to norėtų tik Urėdas-urodas ir kiti dibilai. šeip kiekvienas daiktas skleidžia šią energiją, nes egzistuoja - jis eteryje egzistuoja ir ten skleidžia tokį spektrą sukinių. Ir jūs, ir jūsų PC ar išmanekas tai skleidžia, apskritai visas pasaulis ją skleidžia. bet tai tik foninė torsioninė spinduliuotė. Stiprią skleidžia Tibetovienuolis su skilais, ekstrasensas, skystųjų kristalų TV, siųstuvas, krioklys ar konvekcinis sūkurys.

Torsinių laukų teorija padėtų spręsti visokias problemas, tame tarpe ir energetines, nes jos pagalba galima sukurti energijos generatorius, kurie gamintų energiją iš vakuumo. Deja, kol kas viskas yra slepiama, o žmonės, bandantys eksperimentuoti su torsiniais laukais yra uždaromi į durnynus. Manoma, kad Lietuvoje torsinių laukų teorija yra slapta puoselėjama Šiaulių universitete šalia chiromantijos ir termobranduolinės reakcijos studijų, bet tai yra paslaptis, nes jei tai sužinos VSD tai uždarys visus į durnyną ir universitetą uždarys.

Torsioninius laukus studijavo Nikola Tesla, Albertas Einšteinas, Karlosas Kastaneda, Narkobronė, Satanistų kunigas. Jais galima paaiškinti visus smegenų vyksmus, įskaitant Vaiduoklių regėjimą, halas, rūkymą, vėją, Žemės sukimąsi, variklių darbą ir t.t.


Skaitykite dar

  • [1] - pilnas aprašymas