Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šiaulių Universitetas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Šiaulių universitetas)
Jump to navigation Jump to search
Šita egiptietiška chimera - tai ne kokia jums istorinė medžiaga, o kažkoks dvasinguminis briedas, tinkamas kažkokiems ŠU mokslams

Šiaulių Universitetas dažniau vadinamas ŠU ar išvis kažkokiu kitu žodžiu, kur raidė Š turi savo pagrindinę reikšmę, su jokiu miestu nesusijusią, o juoba nesusijusią su Šiauliais. Nesgi dar tokių dalykų, kaip chiromantija, kabala ir kiti kliedesiai, dar nei vienas kitas universitetas nedėstė.

WTF ŠU

Čia spėkit kur eilė - ogi į ŠU tur būt

Šiaulių universitetas (ŠU) — kažkokia tai įmonė, gal akcinė bendrovė, gal SPA centras, bet iš nerašytinių šaltinių girdima, jog prekyvietė diplomais. Nelabai daug dar tėra žinoma apie šį gilias antikos tradicijas puoselėjantį ŠU**, tačiau yra manoma, jog tai Šiaulių Profesinio Rengimo Centro (ŠPRC) skyrius ar poskyris.

Šio skylės gyvavimo istorija (rašytiniu šaltiniu teigimu) siekia kažkokį tai močiutėms iki kaulų gelmių žinomą sovietmetį, kai ji dar vadinosi Šewlių Pedagaške Instituts. Kai kurie aplinkinių kaimų runkeliai sakosi, jog jie turi kažkoių tai papirosų ar medienos lakštų, o gal ir molinių lentelių, kurie galėtų paliudyti ŠPI egzistavimą ir jų tipo aukštąjį išsilavinimą.

Šiaulių Universitetas — saulė periferijos tamsybėse. Kai kurie nerašytiniai šaltiniai mena, jog šį universitetą įkūrė pats saulės dievas Ra dar 3000 m. pr. Kr., taigi šiam saulės dievo universitetui ir žemelei, ant kurios jis stovi, esą ir buvo suteiktas Šiaulių vardas. Taip pat šnekama, kad saulės dievas Ra turėjo artikuliacinio aparato sutrikimų, iškrypusį žandikaulį, taigi nesugebėjo ištarti žodžio „saulė" nešvepluodamas, bet niekam tai nerūpėjo, nes niekas čia dar nežinojo kaip reikia kalbėti ar rašyti, taigi, manoma, jog Šiauliams šitaip ir prigijo tas šveplas vardas. Taigi nesuklyskite sakydami, kad pirmiausiai susikūrė Bolonijos universitetas, nes ŠU siekia net mįslinguosius antikos laikos.


Šiaulių Universiteto misija, vizija, atributika

Čia kaip giriasi studentai, tokie štai šūkiai bei kliedesiai yra skelbiami:

  • Skleisti ir įprasminti žinias kaimų šviesuliams.
  • Universitetas turi savo šūkį: „Mesk tą luopetą ir eik čion."


Mokslo taikomoji veikla, tyrimai ir kitas absurdas Šiaulių Universitete

  • ŠU yra daug pasiekęs chirologijos (ar kokios tai kitos chirnios) srityje, turi savo Magijos ir Galios mokslų fakultetą. Tik ŠU rengia kvalifitkuotas varažbytkas, čigonkas ir kitus velnius, galinčius išvaražyti ateitį, pakeisti likimą. Šią nuostabiają programą dėsto vienas burtininkas-matematikas Vaidotasz Kanišauskasz I[1].
  • ŠU labai aktyviai atlieka mokslinius tyrimus, susijusius su gamtos mokslais. ŠU mokslininkai yra nustatę, jog mandarinas susideda iš maždaug dešimties skiltelių, kurių kiekvienoje kartais gali būti nuo 0 iki 4 kauliukų. Taip pat yra nustatę, jog gliaudomos siemkos dažniausiai skyla ties briauną, kurios ilgį galima išmatuoti apjuosus siemkę siūlu.
  • ŠU atrasta dar nesukurta termobranduolinė reakcija [2][3]
  • Kitais metas planuojama ŠU socialinių mokslų fakultete pradėti vykdyti Burtų Salonų Vadybos ir Administravimo studijų programą, kurią baigus absolventui bus suteikiamas elektriko kvalifikacinis laipsnis.


Tarptautinis Šiaulių Universiteto pripažinimas

Iš 22 lietuviškų universitetų, ŠU išsiskiria savo sugebėjimu išmokyti aukštojo mokslo bet ką. Kembridžo, Oksfordo, Harvardo, Bolonijos, Sorbonos, Jeilio universitetai visai neprieštarauja sustabdyti savo akademinę veiklą ir palaukti, tiek, kiek reikės, kad ŠU galėtų konkuruoti su jais taptautinėse erdvėse.


Garsūs Šiaulių Universiteto absolventai

  1. Toks didžėjus, kuriantis kažkokį tai čirškalą [4], berods jis vadinasi Džiovaniu yra ŠU baigęs politikos mokslus.
  2. Teta Kazė iš Šilutės studijavo želdinių dizainą ir sėkmingai verčias natūrine žemdirbyste.
  3. Genovaitė iš Panevėžio rajono baigė sveikatos edukologijos studijų programą ir dirba soliariume.
  4. Laimontas Dinius studijų regis nebaigė.

Šiaip tai dau visokių zarazų baigė tą ŠU, bet koks skirtumas...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.