Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tapimas Lietuva

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Tapimas Lietuva arba dar užvadintas kaip Man sako: būk geltona, žalia, raudona - garsusai performansas, kurį 2012 vasarą atliko garsioji žurnalistė Lina Žigelytė, kuri kovoja už tiesą ir prieš melą ir kelia mūsų dvasingumą. Labai tikras performansas atliktas vidinės semiotikos stiliumi, kurį garbi kovotoja už žmogaus teises pademonstravo viešai, kad sušokiruotų publiką ir priverstų mąstyti apie kažką.

Tai visas tas performansas buvo pademonstruotas birželio 16 naktį viešoje automobilių stovėjimo požeminėje aikštelėje, kuri randasi tiesiai po Kudirkos aikšte, esančia tiesiai prieš Vyriausybės rūmus. Ir publika visa labai plojo, nes tai tikras menas, kuris parodė, kad neturi būti taip kaip yra, o turi būti laisvė ir žmogus turi būti orus, o ne žeminamas kažkokių neaiškių nesuprantamų kliedesių, kurių pilna visur ir labai daug visokių ten yra visuomenėje negerybių.

Čia šitas performansas buvo dar pavadintas kaip Kultūros nakties reginys "Varpų šešėlyje", kas nelabai aišku, ką ten simbolizuoja ir apie kokias varpas čia šnekama, nes jokių varpų mes nematėme, užtat kultūros tai jau buvo tikrai daug.

Todėl labai Pipedija viskam pritaria ir kviečia tapti visais palaikytojais kad kuo daugiau tokių dalykų būtų rodoma Lietuvoje, nes taip žmonės gali pajusti laisvę. Tiktai taip žmonės gali išlieti savo jausmus ir parodyti teisybę apie viską. Tai labai svarbu kad visi kuo daugiau matytų.

Tokiu štai giluminiu būdu ir su semiotika atskleidžiamas tikrasis menas žmonėms ir tikras dvasingas laisvės ir tolerancijos žodis.

Visas išsamus geltonos, žalios ir raudonos tapimo Lietuva performanso aprašymas

Garsioji Lina Žigelytė atsistojo prieš publiką ir ėmė deklamuoti eilėraštį, kurio leitmotyvas buvo trys spalvos - geltona, žalia ir raudona. Tai yra Lietuvos vėliavos spalvos, todėl jos simbolizuoja kaip ją verčia būti tautine ir patriotine.

Taigi, Lina Žigelytė atsistojo, tada pritūpė prie plastmasinių sloikėlių su trijų spalvų dažais ir juos atidarė. Tada dažus išmaišė kažkokiu mediniu pagaliuku, kuris atrodė kaip kokia šakelė, nulaužta nuo medžio kažkokiame parkelyje. Tada performanso atlikėja pasisėmė ranka geltonų dažų ir ėmė deklamuoti eilėraštį, tepdama tais dažais savo veidą. Eilėraštis buvo maždaug toksai:

- Kai baisu išeiti į gatvę, man sako: būk geltona, žalia, raudona.
- Kai iš manęs vagia, man sako: būk geltona, žalia, raudona.
- Kai man draudžia kalbėti, man sako: būk geltona, žalia, raudona.
- Kai aš einu miegoti, su kuo noriu, man sako: būk geltona, žalia, raudona.
- Kai aš išvažiuoju, man sako: būk geltona, žalia, raudona.
- Kai aš nebetikiu melu, man sako: būk geltona, žalia, raudona.
- Kai aš stoviu prie uždarų durų, eilėje, man sako: būk geltona, žalia, raudona.
- Kai žudo mano geismus, man sako: būk geltona, žalia, raudona.
- Kai aš neturiu pinigų, man sako: būk geltona, žalia, raudona.

... Ir taip toliau, jau paskui kartojosi tie sakiniai kažkaip.

O Lina Žigelytė pirmiausiai išsitepė veidą geltonais dažais, o tada atsisegė marškinius ir visi pamatė, kad ji yra be liemenėlės ir visi papai matosi. Ir ji tada visa nuo kaklo iki liemens išsitepė žaliais dažais, ir visus papus irgi išsitepė, ir rankas, ir pilvą. O tada nusimovė kelnes ir visi pamatė, kad ji be triusikų. O tada Lina Žigelytė išsitrynė kojas raudonais dažais, ir užpakalį irgi išsitrynė raudonais dažais. Tiktai putės raudonais dažais neišsitrynė, tai putė liko nenudažyta. O paskui išėjo, o publika labai susižavėjusi smarkiai plojo.

Taip menas paveikė žmones, nes tai buvo gilus ir už dūšios kabinantis performansas, kuris smarkiai paveikė visų žiūrovų dvasingumą, nes žmonės liko sušokiruoti ir paveikti, nes suprato, kad labai negražu yra kai moteris yra priverčiama nusidažyti geltonai, žaliai ir raudonai kažkokiais dažais, o jos siela šaukia apie tai, kodėl jai yra labai blogai ir kaip tai yra baisu.


Kiti komentarai

Dar paskui garsioji Lijana Esmi maždaug taip parašė komentarą apie visą šitą performansą:

Pats keisciausias striptizo irasas, koki man yra teke matyti...Nesupratau ka Lietuva turi bendro su " einu miegoti su kuo noriu" ...Ai, cia gal apie gejus ir lesbietes...Kamera labai neetiskai kushi isskyre ir sugadino visa geltonos- zalios- raudonos Lietuvos ivaizdi juoda deme. Tarsi juoda gangrenavusi sirdis...