Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Siauras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Audrius Siaurusevičius elektros skydinėje muša fotografą ir fotoaparatą atimdinėja

Audrius Siaurusevičius dar vadinamas Siauru - galimai yra labai piktas žmogus, o gal kieno nors manymu - tai netgi ir ūbermenšas, sietinas su dibilais. Tai čia turim išsyk paneigti bet kokias insinuacijas, nes išties dar yra kažkoks kitas visai nesusijęs Siauras, katras yra Vidmantas Siaurusevičius, kuris visai ne pas LRT, o pas Daktarus.

Audrius Siaurusevičius yra LTV televizijos direktorius. Jam pradėjus eiti šias pareigas, ryškiai smuko Lietuvos radijo bei televizijos programų kokybė (Iš programų tinklelio buvo pašalinta nemažai gerų laidų: S. Bartkaus "Požiūris", radijo laidos: "manasis aš" "ryto rasa krito", D. Bluvšteino "Vinilas"...). Dar kaip kada manoma, kad kenčia nuo asmenybės susidvejinimo, nes mėgsta save vadint žurnalistu, tai čia turim pastebėt, kad žurnalistas matomai kitas žmogus...

Audrius Siaurusevičius labai bijo kamerų, kartą pamatęs kamerą labai išsigando, tą kart sielos ramybės atstatymui turėjo medituot 4 valandas elektros skydinėje, o paskui skundėsi dar, kad žurnalistai duris spardę ir jį sumušę...

Į LRT generalinius buvo paskirtas balandžio 1 dieną, tai kokią savaitę viso LRT darbuotojai galvojo, kad tai yra valdžios pokštas. Tai kaip kurie gal dar ir dabar tebegalvoja.

Tai nors Pipedija jau neprisimena, ar Siaurusevičius jau sakė frazę "neatsistatydinsiu ir viskas", bet manom, kad taip visiems bus geriau. Betgi gavosi fenomenas - kaip kadais sakė Vladimiras Laučius, kad socialdemokratus sunkiau išstumt iš valdžios, nei Siaurusevičių, tai paaiškėjo, kad netgi atvirkščiai - Siaurusevičių sunkiau išstumt, nei socialdemokratus[1].

Dar kiti gi gandai sako, kad Siaurusevičius ir su socialdemokratais, ir su valstybininkais galįs turėt neblogus santykius...


Siauro prasikaltimai ir kitos veikos

  • Ne kam kitam, kaip tik Siaurui vadovaujant, Lietuvos Radijas nustojo transliacijas vidutinėmis bangomis. Taip iš tarptautinės, daugelyje šalių girdimos stoties, Lietuvos Radijas virto stotimi, kurios nepavyksta klausytis netgi 30-40km nuo Vilniaus, pvz., Giedraičiuose, Širvintose ar pan..
  • O tai dabar ir dar labiau viską nori uždarinėt ir siaurint LTV... Tai gal dėl to, kad Siauras...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.