Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rudmarškiniai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš SA)
Jump to navigation Jump to search
Štai toksai vat rudmarškinių šturmabteilungo ženklas

SA, Sturmabteilung arba tiesiog rudmarškiniai - tai buvo tokie smogikai, katrie pas nacionalistus ant Vokietijos vykdė kovą už tautos bei rasės grynumą ir saugojo NSDAP nuo visokių negerai nusiteikusių komunistų, kad tieji pernelyg neįsijaustų. Tai kartais ir dėl profilaktikos kaip nors tuosius pamokydavo, taip jau nuo tų laikų susiklostė, kad jei tiktai kieno nors marškiniai yra rudos spalvos, tai jau ir įtarimai bet kam dėl bet ko nepagrįsti.

Tai dabar aišku, kad skinai, kai kurias mintis tųjų pačiųjų perėmę, kartais irgi bando įvesti savą tvarką, kaip ir rudmarškinius iš SA prisimindami, o bet tačiau neprisimena dažniausiai, kad buvo kažkokia ten ilgųjų peilių naktis, kada visą tų rudmarškinių vadovybę išskerdė SS paties Hitlerio paliepimu. Tai paskui tuometė spauda skelbė, kad patsai SA vadas Ernst Röhm buvęs iš homoseksualų, kaip ir kita vadovybė viso to SA.

Tai čia galim tik pasakyt, kad šiais laikais jau niekas tokių faktų nežino, nes tai jau matyt netiesa kažkokia, taip kad čia ir mes nusišnekam, taip kad internetuose geriau pasitikrinkite visaip.


Dar žr.

Tai dar SA užvadinami visokie nesusiję dalykai kiti, kaip pavyzdžiui, tokie: