Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rusų karinis laivas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Didelis rusų karinis laivas - kreiseris Moskva, kuris buvo pasiųstas EN ir tenai ir nuėjo.
Ir šitas nedidelis karinis laivas - korvetė Vasilij Bykov irgi nuėjo EN, nes ten jam ir kelias.
Rusijos kreiseris "Moskva" skendimo metu. Kažkiek valandų praplūduriavęs, galų gale nuėjo į dugną.

Rusų karinis laivas nuėjo naxui. O istorija buvo tokia: per 2022 metais kilusį Rusijos-Ukrainos karą Rusijos kariniai laivai blokavo Ukrainiečių pasienio salą, žinomą kaip Zmejinij ostrov arba Gyvačių sala. Sala nelabai didelė, išties nelabai ir gyvačių tenai yra, o tik būrelis pasienio kariškių ir kažkokia meteorologinė stotis.

Rusų karinis laive, eik naxui arba rusiškai Русский военный корабль, иди на хуй. Kas reiškia, kad rusų karinis laivas turi eiti EN.

Šiuo metu tai populiari mėmė ir šiaip posakis, kuriuo buvo užflūdinti įvairiausių Rusijos įstaigų akauntai Facebook, o taip pat daugybė visokių pusgalvių vatinių politikų, propagandistų ir šiaip koloradų. Naudojimas yra paprastas: ateini į komentarus ir nupeistini tą frazę. Štai ir viskas.

Upd. 2022 metų kovo 7 dieną vienas iš dviejų šitų laivų, korvetė Vasilij Bykov buvo paskandintas, t.y., nuėjo naxui visiškai neperkeltine prasme, kas vėliau buvo patvirtinta oficialių šaltinių[1]. Laukiame, kol ten pat nueis ir kitas iš tų dviejų laivų.

Upd. 2022 metų balandžio 13 atsirado pranešimai, kad kitas iš dviejų laivų, kreiseris Moskva buvo pamuštas dviem raketomis ir taip pat nuėjo naxui visai neperkeltine prasme. Pagal Rusijos paskelbtą versiją, laivas tiesiog šiaip sau netyčia užsidegė, o paskui pradėjo sproginėti jo amunicija, o paskui išsproginėjo ir užgeso, bet laivas dar buvo sveikas ir puikiausiai plaukė, nieko blogo neatsitiko, bet kažkodėl paskui paskendo buksyruojamas. Visi jūreiviai išsigelbėjo, nors iš maždaug 500 išgelbėti pavyko apie 50, bet nieko baisaus, viskas kontroliuojama, nėra ko jaudintis.


Rusų karinis laive, eik naxui istorija

Veiksmas vyko 2022 metų vasario 24 dieną, pačioje karo pradžioje. Rusijos kreiseris Maskva ir korvetė "Vasilij Bykov" atplaukė prie salos ir ėmė grasinti ją sunaikinsią. Tai štai, atplaukė rusų karinis laivas Moskva, kuris yra vienas iš galingiausių Rusijos turimų karo laivų ir per radiją perdavė:

"Čia kalba rusų karinis laivas. Pasiduokit arba į salą bus suduotas smūgis."

Į tą ukrainiečiai atsakė:

"Rusų karinis laive, eik naxui".

Kaip byloja istorija, rusų karinis laivas sudavė smūgį ir sunaikino ukrainiečius, bet šie nepasidavė, nors apšaudyti buvo ir iš abiejų laivų, o paskui dar bombarduoti iš Su-24 bombonešio, kuris atskrido laivų palaikymui. Tiesa, vėliau iškilo gandų, kad visgi sugebėjo užimti salą ir sulaikyti ukrainiečius gyvus. Tačiau kadangi rašant šitą tekstą karas vis dar siaučia ir neslopsta, tai tikslesnių duomenų dar neturime.

Beje, salą puolęs kreiseris Moskva yra vienas iš galingiausių Rusijos turimų karo laivų, jo dydis yra toks, kad jis savo gabaritais iš principo gali lygintis netgi ir su visa sala, neatrodytų šalia jos labai mažas, nes jo ilgis yra 186 metrai, kai salos skersmuo - vos apie 500-600 metrų.


Dar truputis informacijos apie Gyvačių salą

Visa gyvačių sala, kiek jos tėra. Kaip matote, vos kokie 20 hektarų.

Sala, kurioje įvyko ši istorija, yra vadinama gyvačių sala, tačiau joje visiškai nėra jokių gyvačių, jos tiesiog negali čia išgyventi, nes sala labai sausringa. Kadangi salą sudaro kalkingos uolienos, lietaus vanduo čia neužsilaiko, tad vos ateina sausesnis periodas, sala išsyk perdžiūsta, visa augmenija nunyksta. Faktiškai saloje auga tik žolė, o ir tai tik lietingais periodais.

Salos pavadinimas siejamas su tuo, kad kadaise, dar Senovės Graikijos laikais čia buvusi Achilo šventykla, o tasai buvo siejamas su gyvatėmis. Beje, Achilo šventyklos liekanos išliko, nors ir keistai pakeistos: 1843-1856 salą valdė britai ir jų pastangomis buvo pastatytas gana aukštas, 40 metrų švyturys. Jis būtent ir buvo pastatytas iš Achilo šventyklos liekanų.

Beje, tai yra vienintelė Ukrainos sala Juodojoje Jūroje.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.