Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Psichiatrai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Psichiatras)
Jump to navigation Jump to search

Psichiatrai - gi tie psichiatrijos pasekėjai - gydytojai, katrieji durnynuose valdo. Dar gi kiti gydytojai šiųjų ir gydytojais nelaiko, o visuomenėj paplitęs įsitikinimas, kad psichiatrai esą patys psichai, tiktai visokių aplinkybių dėka užėmę dominuojančiąją padėtį.

O tai nereik galvoti, kad šieji liaudies įsitikinimai nepagristi: dar Edgar Allan Poe, garsus rašytojas aprašė gi žymiame savo apsakyme, kaip dar be ne XIXa. pradžios Prancūzijoje kažkokiame beprotnamyje psichai užgrobė valdžią, sugrūdo visus daktarus bei prižiūrėtojus į rūsį, o paskui ilgai mulkino visus aplinkinius, vaizduodami daktarus, o užrakintą personalą demonstruodami, kaip pavojingus psichus. Tai nors apsakymas buvo grožinis, pagrįstas išties tikrais įvykiais, kai perversmą durnyne įvykdę psichai ilgai mulkino visokias komisijas ir be ne tik po kokių metų apgaulė kažkaip iškilo aikštėn, kai buvęs ligoninės personalas pabėgo, o sugrąžinus šiuos pabėgėlius atgal į durnyną, kažkodėl durnyno personalas išsigando ir puolė slėptis, nutarę, kad čia juos sugaudys... Tai tai sukėlė įtarimų ir per šitai ir iškilo viskas viešumon.

Tai ir sovietmetį dar galim prisiminti, kaip psichiatrams tebuvo trijų mėnesių kursai. Išėjai kursus pagal akademiko Snežnevskio vadovėlį - vat ir diplomuotas psichiatras! Tai į psichiatrus niekas nenorėdavo eiti, bet jau kai mesdavo iš medfako už nepažangumą, tai o ką daryt?

Tai štai tokie vat gyvenimo paradoksai...


Pipedijai žinomi psichiatrai

Labiausiai gi čia mes žinome psichiatrus, kurie labiausiai viskam nusipelnė, tai juos ir pavardiname su visais nuopelnais: