Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Patriotų sąmokslas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Patriotų sąmokslas arba mažumose dar žinomas kaip patriotai.lt grupuotė – toks tinklalapis Internetuose, kuriame, kaip mano tolerastai, pastoviai spausdinama visokios sąmokslų teorijos ir kitokia išgalvota informacija, talpinamos žinios, kurias puslapio kūrėjų įsivaizdavimu nuo tautos slepia Didžioji Žiniasklaida ir skleidžiamos visokios maniakine psichoze atsiduodančios idėjos. Niekas nei neabejoja, kad jei ne šis internetas, jau seniai žydrasis sąmokslas būtų užgrobęs visą Lietuvą.


Patriotai.lt kūrėjai ir redaktoriai

Manoma, kad čia užfiksuotas patriotų.lt susiėjimas. Centre bordine tunika - imperatorius Salvis. Intelektualios moteros kalbasi su Slibinu, į dešinę nuo jų - Puritonas

Labiausiai alternatyviai intelektualūs tolerastai mano, kad tinklalapis priklauso nenusisekusio hitlerinės Vokietijos eksperimento siekiant iš žemesnių rasių išvesti arijus aukoms. Šie hibridizuoti pseudoarijai nepasiekia tikrų arijų intelektinio propagandos lygio, pasižymi menkesniais nei tikri arijai protiniais gebėjimais, o pagauti išsižada savo arijiškos kilmės ir bet kokių sąsajų su Hitleriu. Tarpusavyje jie vadinasi vadais, fiureriais, imperatoriais, karžygiais, eiliniais ir panašiais viduramžiškais ir hitlerinės epochos vardais.

Kaip pagrindiniai šios padermės veikėjai tolerastams yra žinomi:


Baudžiamosios psichiatrijos aukoms atrodo, kad tarp sąmokslų teorijų ir maniakinės psichoze atsiduodančios informacijos resursų Patriotai.lt yra neginčijamas Nr.1, ir todėl aniems vaidenasi, kad jame lankosi vieni neonaciai.


Netradicinių mažumų aktyvystai pavydi, kad Patriotai.lt kas metus organizuoja netikrų arijų žygį Vilniaus gatvėmis. Anksčiau jie eidami rėkdavo "Lietuva - lietuviams", "Žydai lauk!" ir panašius šūkius, bet po to kai dėl šių šūkių keli jų vadukai buvo priversti viešai išsižadėti savo pažiūrų, žygio dalyviai užtilo.

Patriotai.lt ideologija tolerastų ir mažumų akimis

Tolerastijos aukoms vaidenasi, jog tinklalapio įkūrėjai nekenčia visų, kas nepasiduoda jų propagandos įtakai. Labiausiai nekenčiamos grupės apibūdintos šiame jų pačių sugalvotame šūkyje:

Dėmesio! Tas tinklalapis griežtai nerekomenduojamas žiūrėti netradicinės orientacijos žmonėms, televizinių realybės šou ir gyvenimo stiliaus laidų žiūrovams, gyvenantiems santuokoje su negrų tautybės asmenimis ar šiaip negriško bambėjimo (repo) gerbėjams, anarchistams-internacionalistams bei tiems, kieno membrum virile yra chirurgiškai patrumpintas išrinktumo vardan!.